7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-22

Ann-Sofie Österby

Årsinkomst: Kolla Ann-Sofies lön anonymt

Personnummer: 19640512- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 62 år

Födelsedag: 12 maj 1964

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Sofie Österby

Förnamn: Ann-Sofie

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Österby

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1993-11-08

Gatuadress: Fölvägen 18

Postnummer: 176 65

Postort: Järfälla

Distrikt: Jakobsberg

Kommun: Järfälla (0123)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ann-Sofie Österby är 62 år och bosatt på Fölvägen 18 i Järfälla. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 32 år och 256 dagar sedan hon flyttade in den 8 november 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofie Österby?

Vad tjänar Ann-Sofie?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Sofies
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Sofies Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Fölvägen 18
176 65 Järfälla

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-03-19 (6 år) Ägare Ann-Sofie Österby Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-03-19 (6 år) Ann-Sofie Österby Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofie kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofies bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ann-Sofie har inga bolagsengagemang


Mer om Ann-Sofie


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

62 år (och 71 dagar)

Födelsedag

12 maj (en onsdag om 294 dagar)

Födelsedatum

1964-05-12 (en tisdag för 22 716 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 7 år och 294 dagar (en fredag)

Ann-Sofie Österby är 62 år och bosatt på Fölvägen 18 i Järfälla. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 32 år och 256 dagar sedan hon flyttade in den 8 november 1993. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 176 65, är medelinkomsten 462 876 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,75 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Ann-Sofie ingår. Ann-Sofies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 76.

Ann-Sofie bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Det finns även en hund på Ann-Sofies adress som hon är ägare till. Hon är inte gift.

Ann-Sofie fyller 63 år om 294 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 163 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 7 år och 294 dagar (en fredag).

Ann-Sofie har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofie i Sverige Ann-Sofie Karlsson i Billdal, Ann-Sofie Höglund i Gränna och Ann-Sofie Moring i Värmdö.

Informationen om Ann-Sofie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofie Österby