7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Bengt Kenneth Andersson
Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt
Personnummer: 19640612-
Ålder: 62 år
Födelsedag: 12 juni 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 21 mars
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Bengt Kenneth Andersson
Förnamn: Bengt Kenneth
Tilltalsnamn: Kenneth
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-12-02
Gatuadress: Slättvägen 3
Postnummer: 881 34
Postort: Sollefteå
Distrikt: Sollefteå
Församling: Sollefteå församling (228301)
Kommun: Sollefteå (2283)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Kenneth
Kenneth Andersson är 62 år och bosatt på Slättvägen 3 i Sollefteå. Han bor i en villa på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Slättvägen 3
Registrerat på adressen
881 34 Sollefteå
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-04-23 (5 år) Ägare Madeleine Genborg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-04-23 (5 år) | Madeleine Genborg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kenneth kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kenneths bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 112 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 0 st
Kenneth har inga bolagsengagemang
Mer om Kenneth
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
62 år (och 4 dagar)
Födelsedag
12 juni (en lördag om 361 dagar)
Födelsedatum
1964-06-12 (en fredag för 22 649 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 7 år och 361 dagar (en måndag)
Kenneth Andersson är 62 år och bosatt på Slättvägen 3 i Sollefteå. Han bor i en villa på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 196 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 881 34, är medelinkomsten 346 016 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,67 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Kenneth bor tillsammans med Madeleine Genborg. Hon har bott på Slättvägen 3 i totalt 9 år och 258 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 oktober 2016. Det finns även en hund på Kenneths adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.
Kenneth fyller 63 år om 361 dagar och har namnsdag om 278 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 7 år och 361 dagar (en måndag).
Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.
Kenneth har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.
Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.