7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-20
Kurt Roger Tomas Knutsson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19640624-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 24 juni 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Kurt Roger Tomas Knutsson
Förnamn: Kurt Roger Tomas
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Knutsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-07-01
Gatuadress: Näsboholm 20
Postnummer: 523 93
Postort: Marbäck
Distrikt: Marbäck
Församling: Åsundens församling (149116)
Kommun: Ulricehamn (1491)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Knutsson är en 61 årig man och bosatt på Näsboholm 20 i Marbäck. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 354 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Näsboholm 20
Registrerat på adressen
523 93 Marbäck
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-08-26 (11 år) Ägare Anette Antonsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-08-26 (11 år) | Anette Antonsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 361 dagar)
Födelsedag
24 juni (en onsdag om 4 dagar)
Födelsedatum
1964-06-24 (en onsdag för 22 641 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 4 dagar (en lördag)
Roger Knutsson är en 61 årig man och bosatt på Näsboholm 20 i Marbäck. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 354 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 523 93, är 388 575 kr per år och 3,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ulricehamn där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.
Förutom Roger bor också Anette Antonsson på adressen. Där har hon bott i 6 år och 354 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juli 2019. På adressen finns också en hund registrerad som Roger inte är ägare till. Roger är gift med Anette Antonsson .
Rogers nästa födelsedag är om 4 dagar då han fyller 62 år. Hans namnsdag är om 347 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 4 dagar (en lördag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Knutsson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Knutsson är 61 år gammal och föddes den 24 juni 1964. Han fyller 62 år den 24 juni.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Anette Antonsson.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Knutsson är folkbokförd i Ulricehamn kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Knutsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Knutsson tillhör Åsundens församling.