7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Hans Ivar Colling
Årsinkomst: Kolla Hans lön anonymt
Personnummer: 19640710-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 10 juli 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Hans Ivar Colling
Förnamn: Hans Ivar
Tilltalsnamn: Hans
Efternamn: Colling
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-12-01
Gatuadress: Hornstensvägen 16
Postnummer: 703 74
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro Mikael
Församling: Mikaels församling (188030)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Hans
Hans Colling är en man på 61 år som bor på Hornstensvägen 16 i Örebro. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 28 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 1 december 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hans
Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hornstensvägen 16
Registrerat på adressen
703 74 Örebro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hans kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hans hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Hans har inga bolagsengagemang
Mer om Hans
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 341 dagar)
Födelsedag
10 juli (en fredag om 24 dagar)
Födelsedatum
1964-07-10 (en fredag för 22 621 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 24 dagar (en måndag)
Hans Colling är en man på 61 år som bor på Hornstensvägen 16 i Örebro. Hans bostad är ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 28 år och 197 dagar sedan han flyttade in den 1 december 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hans postnummer, 703 74, är medelinkomsten 331 353 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,05 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hans och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Hans ingår. Hans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 263.
Hans bor tillsammans med Christina Colling. Hon är en 69 årig kvinna som flyttade in den 1 december 1997 och har bott där totalt 28 år och 197 dagar. Han är gift med Christina Colling .
På Hans nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 24 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 24 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 74 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Hans har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans i Sverige Hans Wallenstam i Pixbo, Hans Blom i Vimmerby och Hans Benndorf i Lidingö.
Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.