7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Assadollah Langari

Årsinkomst: Kolla Assadollahs lön anonymt

Personnummer: 19640728- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 28 juli 1964

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Assadollah Langari

Förnamn: Assadollah

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Langari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-10-20

Gatuadress: Ljushultsgatan 18

Postnummer: 507 62

Postort: Borås

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Assadollah Langari är 61 år gammal och bor på Ljushultsgatan 18 i Borås. Hans bostad är en villa på 178 kvm . Där har han bott i 11 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2014. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Assadollah Langari?

Vad tjänar Assadollah?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Assadollahs
Kreditstatus?

Nyfiken på Assadollahs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ljushultsgatan 18

Latitud: 57.704942   |   Longitud: 12.965530

Registrerat på adressen


Ljushultsgatan 18
507 62 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Assadollah kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Assadollah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Assadollahs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 178 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Assadollah har inga bolagsengagemang


Mer om Assadollah


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 345 dagar)

Födelsedag

28 juli (en tisdag om 20 dagar)

Födelsedatum

1964-07-28 (en tisdag för 22 625 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 20 dagar (en fredag)

Assadollah Langari är 61 år gammal och bor på Ljushultsgatan 18 i Borås. Hans bostad är en villa på 178 kvm . Där har han bott i 11 år och 261 dagar sedan han flyttade in den 20 oktober 2014. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 507 62, som är Assadollahs bostadsområde, är medelinkomsten 357 476 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,68 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Assadollahs ingår. Assadollahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 178.

Assadollah delar bostaden med Shahero Langari, en 68 årig kvinna. Hon flyttade in den 20 oktober 2014 och har bott där totalt 11 år och 261 dagar. Assadollah är gift med Shahero Langari .

Assadollah har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 20 dagar då han fyller 62 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 20 dagar (en fredag).

Assadollah har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Assadollah i Sverige Assadollah Amani i Stockholm, Assadollah Pakyari i Uppsala och Assadollah Beigi i Järfälla.

Informationen om Assadollah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Assadollah Langari