7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-14
Ralph Peter Ikonen
Årsinkomst: Kolla Ralphs lön anonymt
Personnummer: 19640811-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 11 augusti 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 juni
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ralph Peter Ikonen
Förnamn: Ralph Peter
Tilltalsnamn: Ralph
Efternamn: Ikonen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-08-25
Gatuadress: Öxnäs Smelycka 1
Postnummer: 423 73
Postort: Säve
Församling: Tuve-Säve församling (148031)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ralph
Ralph Ikonen är 61 år och bosatt på Öxnäs Smelycka 1 i Säve. Han bor i en villa på 50 kvm . Där har han bott i 19 år och 293 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ralph
Informationen om Ralph kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Öxnäs Smelycka 1
Registrerat på adressen
423 73 Säve
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ralph kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ralph hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ralphs bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 50 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Ralph har inga bolagsengagemang
Mer om Ralph
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 307 dagar)
Födelsedag
11 augusti (en tisdag om 58 dagar)
Födelsedatum
1964-08-11 (en tisdag för 22 587 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 58 dagar (en fredag)
Ralph Ikonen är 61 år och bosatt på Öxnäs Smelycka 1 i Säve. Han bor i en villa på 50 kvm . Där har han bott i 19 år och 293 dagar sedan han flyttade in den 25 augusti 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 423 73, är medelinkomsten 489 614 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,22 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ralph ingår. Ralphs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 357.
Ralph bor tillsammans med Christina Ikonen. Hon har bott på Öxnäs Smelycka 1 i totalt 16 år och 299 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 19 augusti 2009. Han är gift med Christina Ikonen .
Ralph fyller 62 år om 58 dagar och har namnsdag om 15 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 8 år och 58 dagar (en fredag).
Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.
Ralph har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ralph i Sverige Ralph Posener i Lidingö, Ralph Wester i Linköping och Ralph Tang Lundmark i Klippan.
Informationen om Ralph kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.