7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Dariusz Banasiak
Årsinkomst: Kolla Dariusz lön anonymt
Personnummer: 19640817-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 17 augusti 1964
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Dariusz Banasiak
Förnamn: Dariusz
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Banasiak
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-01
Gatuadress: Aspnäsvägen 16 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 177 37
Postort: Järfälla
Distrikt: Jakobsberg
Församling: Järfälla församling (012304)
Kommun: Järfälla (0123)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Dariusz Banasiak är 61 år gammal och bor på Aspnäsvägen 16 lgh 1302 i Järfälla. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 4 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Aspnäsvägen 16 lgh 1302
Registrerat på adressen
177 37 Järfälla
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dariusz kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dariusz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dariusz bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Dariusz har inga bolagsengagemang
Mer om Dariusz
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 317 dagar)
Födelsedag
17 augusti (en måndag om 48 dagar)
Födelsedatum
1964-08-17 (en måndag för 22 597 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 48 dagar (en torsdag)
Dariusz Banasiak är 61 år gammal och bor på Aspnäsvägen 16 lgh 1302 i Järfälla. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 71 kvm . Där har han bott i 4 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 1 juli 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 177 37, som är Dariusz bostadsområde, är medelinkomsten 324 763 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,13 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Järfälla där Dariusz ingår. Dariusz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 132.
Dariusz bor tillsammans med 2 personer: Violet Banasiak , Maria Ernestina De Menezes E Quadros . Dariusz är gift med Violet Banasiak .
Dariusz har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 48 dagar då han fyller 62 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 48 dagar (en torsdag).
Dariusz har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dariusz i Sverige Dariusz Grudzinski i Gällö, Dariusz Olsson i Lyckeby och Dariusz Zawadzki i Falun.
Informationen om Dariusz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dariusz Banasiak
Var bor Dariusz?
Hur gammal är Dariusz?
Dariusz Banasiak är 61 år gammal och föddes den 17 augusti 1964. Han fyller 62 år den 17 augusti.
Har Dariusz några bolagsengagemang?
Dariusz har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dariusz några fordon?
Är Dariusz gift?
Dariusz är gift med Violet Banasiak.
Vilket telefonnummer har Dariusz?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dariusz.
Vilket stjärntecken har Dariusz?
Dariusz har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Dariusz folkbokförd?
Dariusz Banasiak är folkbokförd i Järfälla kommun.
Vilket län tillhör Dariusz?
Dariusz Banasiak tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Dariusz?
Dariusz Banasiak tillhör Järfälla församling.