7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Matts Olov Eriksson
Årsinkomst: Kolla Matts lön anonymt
Personnummer: 19640818-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 18 augusti 1964
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Matts Olov Eriksson
Förnamn: Matts Olov
Tilltalsnamn: Matts
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-02-14
Gatuadress: Blåklintsvägen 10
Postnummer: 442 70
Postort: Kärna
Församling: Torsby församling (148205)
Kommun: Kungälv (1482)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Matts
Matts Eriksson är 61 år gammal och bor på Blåklintsvägen 10 i Kärna. Hans bostad är ett kedjehus på 135 kvm . Där har han bott i 21 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 14 februari 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Matts
Informationen om Matts kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blåklintsvägen 10
Registrerat på adressen
442 70 Kärna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Matts kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Matts hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Matts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 135 kvm
Byggår: 1970
Bolagsengagemang | 0 st
Matts har inga bolagsengagemang
Mer om Matts
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 305 dagar)
Födelsedag
18 augusti (en tisdag om 60 dagar)
Födelsedatum
1964-08-18 (en tisdag för 22 585 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 60 dagar (en fredag)
Matts Eriksson är 61 år gammal och bor på Blåklintsvägen 10 i Kärna. Hans bostad är ett kedjehus på 135 kvm . Där har han bott i 21 år och 125 dagar sedan han flyttade in den 14 februari 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 442 70, som är Matts bostadsområde, är medelinkomsten 436 582 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,20 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungälv där Matts ingår. Matts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 79.
Matts delar bostaden med Maria Eriksson Eriksson, en 58 årig kvinna. Hon flyttade in den 28 december 1999 och har bott där totalt 26 år och 173 dagar. Matts är gift med Maria Eriksson Eriksson .
Matts har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 60 dagar då han fyller 62 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 60 dagar (en fredag).
Matts har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Matts i Sverige Matts Ekman i Djursholm, Matts Isaksson i Hishult och Matts Väppling i Stockholm.
Informationen om Matts kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Matts Eriksson
Var bor Matts?
Hur gammal är Matts?
Matts Eriksson är 61 år gammal och föddes den 18 augusti 1964. Han fyller 62 år den 18 augusti.
Har Matts några bolagsengagemang?
Matts har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Matts några fordon?
Är Matts gift?
Matts är gift med Maria Eriksson Eriksson.
Vilket telefonnummer har Matts?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Matts.
Vilket stjärntecken har Matts?
Matts har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Matts folkbokförd?
Matts Eriksson är folkbokförd i Kungälv kommun.
Vilket län tillhör Matts?
Matts Eriksson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Matts?
Matts Eriksson tillhör Torsby församling.