7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Nasser Mahmoudi
Årsinkomst: Kolla Nassers lön anonymt
Personnummer: 19640901-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 1 september 1964
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Nasser Mahmoudi
Förnamn: Nasser
Tilltalsnamn: Nasser
Efternamn: Mahmoudi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-06-01
Gatuadress: Vikvärjegatan 7
Postnummer: 417 28
Postort: Göteborg
Församling: Lundby församling (148017)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Nasser
Nasser Mahmoudi är 61 år och bosatt på Vikvärjegatan 7 i Göteborg. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i 19 år och 32 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Nasser
Informationen om Nasser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vikvärjegatan 7
Registrerat på adressen
417 28 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Nasser Mahmoudi (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Nasser Mahmoudi (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nasser kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nasser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nassers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 138 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 100% |
Mer om Nasser
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 305 dagar)
Födelsedag
01 september (en tisdag om 60 dagar)
Födelsedatum
1964-09-01 (en tisdag för 22 585 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 60 dagar (en fredag)
Nasser Mahmoudi är 61 år och bosatt på Vikvärjegatan 7 i Göteborg. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i 19 år och 32 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 417 28, är medelinkomsten 409 435 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,02 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Nasser ingår. Nassers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.
Nasser bor tillsammans med 2 personer: Arvid Mahmoudi , Farnaz Parchami . Han är gift med Farnaz Parchami .
Nasser fyller 62 år om 60 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 8 år och 60 dagar (en fredag).
Nasser har 1 bolagsengagemang (
CollabraPoint Consulting AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nasser i Sverige Nasser Norozi Allam i Göteborg, Nasser Lazkani i Göteborg och Nasser Dalaei i Malmö.
Informationen om Nasser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nasser Mahmoudi
Var bor Nasser?
Hur gammal är Nasser?
Nasser Mahmoudi är 61 år gammal och föddes den 1 september 1964. Han fyller 62 år den 1 september.
Har Nasser några bolagsengagemang?
Nasser har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat CollabraPoint Consulting AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Nasser några fordon?
Är Nasser gift?
Nasser är gift med Farnaz Parchami.
Vilket telefonnummer har Nasser?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nasser.
Vilket stjärntecken har Nasser?
Nasser har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Nasser folkbokförd?
Nasser Mahmoudi är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Nasser?
Nasser Mahmoudi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Nasser?
Nasser Mahmoudi tillhör Lundby församling.