7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Lars Olof Eriksson
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19640903-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 3 september 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lars Olof Eriksson
Förnamn: Lars Olof
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-10-01
Gatuadress: Bjästatjärn 144
Postnummer: 893 91
Postort: Bjästa
Församling: Nätra församling (228407)
Kommun: Örnsköldsvik (2284)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Eriksson är en 61 årig man och bosatt på Bjästatjärn 144 i Bjästa. Hans bostad är en villa på 107 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 265 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bjästatjärn 144
Registrerat på adressen
893 91 Bjästa
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Olof Eriksson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Olof Eriksson (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2014-09-08 (11 år) Ägare Lena Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2014-09-08 (11 år) | Lena Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 107 kvm
Byggår: 1938
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | 2024 | 0,2 | 0,1 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 293 dagar)
Födelsedag
03 september (en torsdag om 72 dagar)
Födelsedatum
1964-09-03 (en torsdag för 22 573 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 72 dagar (en söndag)
Lars Eriksson är en 61 årig man och bosatt på Bjästatjärn 144 i Bjästa. Hans bostad är en villa på 107 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 oktober 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 265 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lars bostadsområde, på postnummer 893 91, är 363 732 kr per år och 4,24 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örnsköldsvik där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 91.
Förutom Lars bor också Lena Eriksson på adressen. Där har hon bott i 10 år och 265 dagar sedan hon först registrerades där den 1 oktober 2015. På adressen finns också en hund registrerad som Lars inte är ägare till. Lars är gift med Lena Eriksson .
Lars nästa födelsedag är om 72 dagar då han fyller 62 år. Hans namnsdag är om 48 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 72 dagar (en söndag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Repomek Bjästa Aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Eriksson
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Eriksson är 61 år gammal och föddes den 3 september 1964. Han fyller 62 år den 3 september.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Repomek Bjästa Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Lena Eriksson.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Eriksson är folkbokförd i Örnsköldsvik kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Eriksson tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Eriksson tillhör Nätra församling.