7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Skender Ibishi

Årsinkomst: Kolla Skenders lön anonymt

Personnummer: 19640913- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 13 september 1964

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Skender Ibishi

Förnamn: Skender

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ibishi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-10-02

Gatuadress: Skillingsgatan 41 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 507 50

Postort: Borås

Distrikt: Borås Gustav Adolf

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Skender Ibishi är en 61 årig man och bosatt på Skillingsgatan 41 lgh 1201 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 oktober 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Skender Ibishi?

Vad tjänar Skender?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Skenders
Kreditstatus?

Nyfiken på Skenders Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skillingsgatan 41 lgh 1201

Latitud: 57.720741   |   Longitud: 12.984509

Registrerat på adressen


Skillingsgatan 41 lgh 1201
507 50 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Skender kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Skender hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Skenders bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 99 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
SI&AS BYGG AB Typ Aktiebolag Status Konkurs
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,4 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Konkurs
Styrelsesuppleant 0 2024 1,4 −0,1

Mer om Skender


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 294 dagar)

Födelsedag

13 september (en söndag om 71 dagar)

Födelsedatum

1964-09-13 (en söndag för 22 574 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 71 dagar (en onsdag)

Skender Ibishi är en 61 årig man och bosatt på Skillingsgatan 41 lgh 1201 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 99 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 oktober 2017 och har sammanlagt bott där i 8 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Skenders bostadsområde, på postnummer 507 50, är 239 593 kr per år och 8,62 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Skenders ingår. Skenders lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 166.

Skender bor tillsammans med 2 personer: Arbër Ibishi , Rukije Ibishi . Skender är inte gift.

Skenders nästa födelsedag är om 71 dagar då han fyller 62 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 71 dagar (en onsdag).

Skender har 1 bolagsengagemang ( SI&AS BYGG AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Skender i Sverige Skender Lushaku i Eskilstuna, Skender Deliu i Bromölla och Skender Ahmeti i Helsingborg.

Informationen om Skender kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Skender Ibishi