7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Erica Charlotta Enjebo

Årsinkomst: Kolla Charlottas lön anonymt

Personnummer: 19640921- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 21 september 1964

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 12 maj

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Erica Charlotta Enjebo

Förnamn: Erica Charlotta

Tilltalsnamn: Charlotta

Efternamn: Enjebo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-01-21

Gatuadress: Norrbyn 347

Postnummer: 905 71

Postort: Hörnefors

Distrikt: Hörnefors

Församling: Hörnefors församling (248007)

Kommun: Umeå (2480)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Charlotta

Charlotta Enjebo är 61 år och bosatt på Norrbyn 347 i Hörnefors. Hon bor i en villa på 350 kvm . Där har hon bott i 6 år och 173 dagar sedan hon flyttade in den 21 januari 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Charlotta

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Charlotta Enjebo?

Vad tjänar Charlotta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Charlottas
Kreditstatus?

Nyfiken på Charlottas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrbyn 347

Latitud: 63.564182   |   Longitud: 19.823645

Registrerat på adressen


Norrbyn 347
905 71 Hörnefors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Charlotta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Charlotta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Charlottas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 350 kvm

Byggår: 1910

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Charlotta har inga bolagsengagemang


Mer om Charlotta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 295 dagar)

Födelsedag

21 september (en måndag om 70 dagar)

Födelsedatum

1964-09-21 (en måndag för 22 575 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 70 dagar (en torsdag)

Charlotta Enjebo är 61 år och bosatt på Norrbyn 347 i Hörnefors. Hon bor i en villa på 350 kvm . Där har hon bott i 6 år och 173 dagar sedan hon flyttade in den 21 januari 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 905 71, är medelinkomsten 485 273 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,46 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Umeå där Charlotta ingår. Charlottas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.

Charlotta bor tillsammans med Jan Enjebo. Han har bott på Norrbyn 347 i totalt 7 år och 93 dagar sedan han först registrerades på adressen den 11 april 2019. Hon är gift med Jan Enjebo .

Charlotta fyller 62 år om 70 dagar och har namnsdag om 303 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 8 år och 70 dagar (en torsdag).

Namnet Charlotta är 'Franskt namn (Charlotte), femininform av Charlot (diminutiv av Charles [= Karl])'.

Charlotta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Charlotta i Sverige Charlotta Edholm i Solna, Charlotta Bond i Vollsjö och Charlotta Åkerhielm i Stockholm.

Informationen om Charlotta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Charlotta Enjebo