7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Georg Mikael Olsson

Årsinkomst: Kolla Georgs lön anonymt

Personnummer: 19640929- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 29 september 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 23 april

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Georg Mikael Olsson

Förnamn: Georg Mikael

Tilltalsnamn: Georg

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-06-16

Gatuadress: Bäckvägen 6

Postnummer: 269 73

Postort: Förslöv

Församling: Förslöv-Grevie församling (127802)

Kommun: Båstad (1278)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Georg

Georg Olsson är en man på 61 år som bor på Bäckvägen 6 i Förslöv. Georgs bostad är ett radhus på 125 kvm . Där har han bott i 23 år och 12 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Georg

Informationen om Georg kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Georg Olsson?

Vad tjänar Georg?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Georgs
Kreditstatus?

Nyfiken på Georgs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bäckvägen 6

Latitud: 56.354240   |   Longitud: 12.827139

Registrerat på adressen


Bäckvägen 6
269 73 Förslöv

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Georg kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Georg hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Georgs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Georg har inga bolagsengagemang


Mer om Georg


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 272 dagar)

Födelsedag

29 september (en tisdag om 93 dagar)

Födelsedatum

1964-09-29 (en tisdag för 22 552 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 93 dagar (en fredag)

Georg Olsson är en man på 61 år som bor på Bäckvägen 6 i Förslöv. Georgs bostad är ett radhus på 125 kvm . Där har han bott i 23 år och 12 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Georgs postnummer, 269 73, är medelinkomsten 391 565 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Georg och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Båstad där Georg ingår. Georgs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Georg bor tillsammans med Anne Olsson Dahlgren. Hon är en 58 årig kvinna som flyttade in den 16 juni 2003 och har bott där totalt 23 år och 12 dagar. Han är gift med Anne Olsson Dahlgren .

På Georgs nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 93 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 93 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 299 dagar.

Namnet Georg är 'Latinskt namn (Geo´rgius), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’jordbrukare’'.

Georg har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Georg i Sverige Georg Sjödal i Skövde, Georg Svensson i Karlskrona och Georg Johnsson i Gamleby.

Informationen om Georg kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Georg Olsson