7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Kjell Håkan Ingemar Karlsson

Årsinkomst: Kolla Håkans lön anonymt

Personnummer: 19640930- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 30 september 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Kjell Håkan Ingemar Karlsson

Förnamn: Kjell Håkan Ingemar

Tilltalsnamn: Håkan

Efternamn: Karlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2003-09-01

Gatuadress: Angrimseröd 366

Postnummer: 472 93

Postort: Svanesund

Församling: Långelanda församling (142104)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Håkan

Håkan Karlsson är en man på 61 år som bor på Angrimseröd 366 i Svanesund. Håkans bostad är en villa på 76 kvm . Där har han bott i 22 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Håkan

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Håkan Karlsson?

Vad tjänar Håkan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Håkans
Kreditstatus?

Nyfiken på Håkans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Angrimseröd 366

Latitud: 58.167437   |   Longitud: 11.788663

Registrerat på adressen


Angrimseröd 366
472 93 Svanesund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Håkan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Håkan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Håkans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 76 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Håkan har inga bolagsengagemang


Mer om Håkan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 287 dagar)

Födelsedag

30 september (en onsdag om 78 dagar)

Födelsedatum

1964-09-30 (en onsdag för 22 567 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 78 dagar (en lördag)

Håkan Karlsson är en man på 61 år som bor på Angrimseröd 366 i Svanesund. Håkans bostad är en villa på 76 kvm . Där har han bott i 22 år och 316 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2003. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Håkans postnummer, 472 93, är medelinkomsten 372 342 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Håkan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Håkan ingår. Håkans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.

Håkan bor tillsammans med Anna Pihl Karlsson. Hon är en 61 årig kvinna som flyttade in den 1 januari 2013 och har bott där totalt 13 år och 194 dagar. Han är gift med Anna Pihl Karlsson .

På Håkans nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 78 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 78 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 335 dagar.

Namnet Håkan är 'Nordiskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’hög’ och ’ättling’'.

Håkan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Håkan i Sverige Håkan Skogh i Åmål, Håkan Hellström i Göteborg och Håkan Johnston i Sollentuna.

Informationen om Håkan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Håkan Karlsson