7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Sven Anders Magnus Johansson
Årsinkomst: Kolla Sven Anders Magnus lön anonymt
Personnummer: 19641002-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 2 oktober 1964
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 5 december
Stjärntecken: Vågen
Telefon: 076-8481682
Namnregistrering
Personnamn: Sven Anders Magnus Johansson
Förnamn: Sven Anders Magnus
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-04-23
Gatuadress: Parkvägen 2 B bv
Postnummer: 577 90
Postort: Vena
Distrikt: Vena
Församling: Vena församling (086006)
Kommun: Hultsfred (0860)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sven Anders Magnus Johansson är 61 år och bosatt på Parkvägen 2 B bv i Vena. Han bor i en lägenhet på 53 kvm . Där har han bott i 8 år och 71 dagar sedan han flyttade in den 23 april 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Parkvägen 2 B bv
Registrerat på adressen
577 90 Vena
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Sven Anders Magnus Johansson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Anders Magnus Johansson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sven Anders Magnus kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sven Anders Magnus hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sven Anders Magnus bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 53 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Sven Anders Magnus
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 274 dagar)
Födelsedag
02 oktober (en fredag om 91 dagar)
Födelsedatum
1964-10-02 (en fredag för 22 554 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 91 dagar (en måndag)
Sven Anders Magnus Johansson är 61 år och bosatt på Parkvägen 2 B bv i Vena. Han bor i en lägenhet på 53 kvm . Där har han bott i 8 år och 71 dagar sedan han flyttade in den 23 april 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 577 90, är medelinkomsten 373 264 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,50 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hultsfred där Sven Anders Magnus ingår. Sven Anders Magnus lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.
Sven Anders Magnus bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Sven Anders Magnus fyller 62 år om 91 dagar och har namnsdag om 155 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 8 år och 91 dagar (en måndag).
Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.
Sven Anders Magnus har 1 bolagsengagemang (
JOHANSSON, SVEN ANDERS MAGNUS
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven Anders Magnus i Sverige Anders Harting i Lidingö, Magnus Teeling i Hässelby och Sven Rutström i Skärholmen.
Informationen om Sven Anders Magnus kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-8481682 0495-63030
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046768481682 +46768481682 +4676-8481682 +4676-848 16 82 0768481682 076-8481682 076-848 16 82 076 848 16 82 076 8481682 004649563030 +4649563030 +46495-63030 +46495-630 30 049563030 0495-63030 0495-630 30 0495 630 30 0495 63030
Vanliga frågor om Sven Anders Magnus Johansson
Var bor Sven Anders Magnus?
Hur gammal är Sven Anders Magnus?
Sven Anders Magnus Johansson är 61 år gammal och föddes den 2 oktober 1964. Han fyller 62 år den 2 oktober.
Har Sven Anders Magnus några bolagsengagemang?
Sven Anders Magnus har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat JOHANSSON, SVEN ANDERS MAGNUS . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sven Anders Magnus några fordon?
Är Sven Anders Magnus gift?
Sven Anders Magnus är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sven Anders Magnus?
Det telefonnummer som finns registrerat för Sven Anders Magnus är 076-8481682. Han har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Sven Anders Magnus?
Sven Anders Magnus har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Sven Anders Magnus folkbokförd?
Sven Anders Magnus Johansson är folkbokförd i Hultsfred kommun.
Vilket län tillhör Sven Anders Magnus?
Sven Anders Magnus Johansson tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Sven Anders Magnus?
Sven Anders Magnus Johansson tillhör Vena församling.