7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Tony Lennart Patrik Stenborg

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19641010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 10 oktober 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Tony Lennart Patrik Stenborg

Förnamn: Tony Lennart Patrik

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Stenborg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-12-21

Gatuadress: Långskärsgatan 21

Postnummer: 593 52

Postort: Västervik

Distrikt: Västervik

Församling: Västerviks församling (088301)

Kommun: Västervik (0883)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Stenborg är en man på 61 år som bor på Långskärsgatan 21 i Västervik. Lennarts bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 4 år och 181 dagar sedan han flyttade in den 21 december 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Stenborg?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Långskärsgatan 21

Latitud: 57.742428   |   Longitud: 16.657034

Registrerat på adressen


Långskärsgatan 21
593 52 Västervik

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-11-25 (12 år) Ägare Lennart Stenborg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-11-25 (12 år) Lennart Stenborg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 92 kvm

Byggår: 1949

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 253 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 112 dagar)

Födelsedatum

1964-10-10 (en lördag för 22 533 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 112 dagar (en tisdag)

Lennart Stenborg är en man på 61 år som bor på Långskärsgatan 21 i Västervik. Lennarts bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 4 år och 181 dagar sedan han flyttade in den 21 december 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 593 52, är medelinkomsten 364 919 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,04 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västervik där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Lennart bor tillsammans med Ann-Kristin Stenborg. Hon är en 52 årig kvinna som flyttade in den 23 december 2021 och har bott där totalt 4 år och 179 dagar. På adressen finns en hund (som Lennart är ägare till). Han är gift med Ann-Kristin Stenborg .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 112 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 112 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 100 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Stenborg