7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Lena Elisabet Ekberg

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19641017- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 17 oktober 1964

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Lena Elisabet Ekberg

Förnamn: Lena Elisabet

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Ekberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-07-01

Gatuadress: Mineralvägen 15

Postnummer: 611 67

Postort: Nyköping

Församling: Nyköpings församling (048002)

Kommun: Nyköping (0480)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Ekberg är 61 år gammal och bor på Mineralvägen 15 i Nyköping. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 32 år och 2 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1994. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Ekberg?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Mineralvägen 15

Latitud: 58.775114   |   Longitud: 17.004172

Registrerat på adressen


Mineralvägen 15
611 67 Nyköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 259 dagar)

Födelsedag

17 oktober (en lördag om 106 dagar)

Födelsedatum

1964-10-17 (en lördag för 22 539 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 106 dagar (en tisdag)

Lena Ekberg är 61 år gammal och bor på Mineralvägen 15 i Nyköping. Hennes bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 32 år och 2 dagar sedan hon flyttade in den 1 juli 1994. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 611 67, som är Lenas bostadsområde, är medelinkomsten 437 728 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,69 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.

Lena delar bostaden med Per Ekberg, en 64 årig man. Han flyttade in den 1 juli 1994 och har bott där totalt 32 år och 2 dagar. Lena är gift med Per Ekberg .

Lena har namnsdag om 46 dagar och nästa födelsedag inträffar om 106 dagar då hon fyller 62 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 8 år och 106 dagar (en tisdag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Ekberg