7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Kennet Ingemar Landström

Årsinkomst: Kolla Kennets lön anonymt

Personnummer: 19641210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 10 december 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Kennet Ingemar Landström

Förnamn: Kennet Ingemar

Tilltalsnamn: Kennet

Efternamn: Landström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-10-10

Gatuadress: Lofsdalsvägen 12

Postnummer: 842 96

Postort: Lofsdalen

Distrikt: Linsell

Församling: Svegsbygdens församling (236101)

Kommun: Härjedalen (2361)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kennet

Kennet Landström är en man på 61 år som bor på Lofsdalsvägen 12 i Lofsdalen. Kennets bostad är en villa på 106 kvm . Där har han bott i 31 år och 272 dagar sedan han flyttade in den 10 oktober 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kennet

Informationen om Kennet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kennet Landström?

Vad tjänar Kennet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kennets
Kreditstatus?

Nyfiken på Kennets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lofsdalsvägen 12

Latitud: 62.112051   |   Longitud: 13.279826

Registrerat på adressen


Lofsdalsvägen 12
842 96 Lofsdalen

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Landström, Kennet Status Aktiv
Ansvarig Kennet Ingemar Landström (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Kennet Ingemar Landström (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JÄMTHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-06-12 (16 år) Ägare Kennet Landström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-06-12 (16 år) Kennet Landström Kolla lön direkt
BORDER COLLIE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-07-29 (15 år) Ägare Janette Landström Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-07-29 (15 år) Janette Landström Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kennet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kennet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kennets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1939

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Chennet Bygg & Kakel AB Typ Aktiebolag Status Konkurs
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 12,3 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Konkurs
Styrelseledamot 100% 2024 12,3 −0,1
Landström, Kennet Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Kennet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 211 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 154 dagar)

Födelsedatum

1964-12-10 (en torsdag för 22 491 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 154 dagar (en söndag)

Kennet Landström är en man på 61 år som bor på Lofsdalsvägen 12 i Lofsdalen. Kennets bostad är en villa på 106 kvm . Där har han bott i 31 år och 272 dagar sedan han flyttade in den 10 oktober 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kennets postnummer, 842 96, är medelinkomsten 383 056 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kennet och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härjedalen där Kennet ingår. Kennets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Kennet bor tillsammans med Janette Landström. Hon är en 50 årig kvinna som flyttade in den 10 oktober 1994 och har bott där totalt 31 år och 272 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Janette Landström .

På Kennets nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 154 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 154 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 256 dagar.

Namnet Kennet är 'Keltiskt namn med okänd bet'.

Kennet har 2 bolagsengagemang ( Chennet Bygg & Kakel AB och Landström, Kennet ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kennet i Sverige Kennet Andersson i Västra Frölunda, Kennet Håkansson i Fagersta och Kennet Simonsson i Luleå.

Informationen om Kennet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kennet Landström