7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Sven Roger Carlsson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19641214- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 14 december 1964

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Sven Roger Carlsson

Förnamn: Sven Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Carlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-12-01

Gatuadress: Aspvägen 24 A

Postnummer: 191 41

Postort: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Carlsson är en 61 årig man och bosatt på Aspvägen 24 A i Sollentuna. Hans bostad är en lägenhet på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 1995 och har sammanlagt bott där i 30 år och 234 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Carlsson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aspvägen 24 A

Latitud: 59.415718   |   Longitud: 17.942446

Registrerat på adressen


Aspvägen 24 A
191 41 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 103 kvm

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 221 dagar)

Födelsedag

14 december (en måndag om 144 dagar)

Födelsedatum

1964-12-14 (en måndag för 22 501 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 144 dagar (en torsdag)

Roger Carlsson är en 61 årig man och bosatt på Aspvägen 24 A i Sollentuna. Hans bostad är en lägenhet på 103 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 december 1995 och har sammanlagt bott där i 30 år och 234 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Rogers bostadsområde, på postnummer 191 41, är 569 216 kr per år och 3,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.

Förutom Roger bor också Agneta Linder Carlsson på adressen. Där har hon bott i 30 år och 234 dagar sedan hon först registrerades där den 1 december 1995. Roger är gift med Agneta Linder Carlsson .

Rogers nästa födelsedag är om 144 dagar då han fyller 62 år. Hans namnsdag är om 314 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 144 dagar (en torsdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Carlsson