7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Jan Olof Stefan Göransson

Årsinkomst: Kolla Jan Olofs lön anonymt

Personnummer: 19650120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 20 januari 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Olof Stefan Göransson

Förnamn: Jan Olof Stefan

Tilltalsnamn: Jan Olof

Efternamn: Göransson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-02-26

Gatuadress: Höjdgatan 19 D

Postnummer: 573 61

Postort: Sommen

Distrikt: Säby

Församling: Säby församling (068701)

Kommun: Tranås (0687)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan Olof

Jan Olof Göransson är en man på 61 år som bor på Höjdgatan 19 D i Sommen. Jan Olofs bostad är ett radhus på 157 kvm . Där har han bott i 11 år och 139 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan Olof

Informationen om Jan Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Olof Göransson?

Vad tjänar Jan Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Höjdgatan 19 D

Latitud: 58.137142   |   Longitud: 14.965532

Registrerat på adressen


Höjdgatan 19 D
573 61 Sommen

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Göransson, Jan Olof Status Aktiv
Ansvarig Jan Olof Stefan Göransson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Jan Olof Stefan Göransson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 157 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Göransson, Jan Olof Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Jan Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 176 dagar)

Födelsedag

20 januari (en onsdag om 189 dagar)

Födelsedatum

1965-01-20 (en onsdag för 22 456 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 189 dagar (en lördag)

Jan Olof Göransson är en man på 61 år som bor på Höjdgatan 19 D i Sommen. Jan Olofs bostad är ett radhus på 157 kvm . Där har han bott i 11 år och 139 dagar sedan han flyttade in den 26 februari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Jan Olofs postnummer, 573 61, är medelinkomsten 379 658 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,31 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Jan Olof och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tranås där Jan Olof ingår. Jan Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.

Jan Olof bor tillsammans med Els-Marie Göransson. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 26 februari 2015 och har bott där totalt 11 år och 139 dagar. Han är gift med Els-Marie Göransson .

På Jan Olofs nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 189 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 189 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 180 dagar.

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan Olof har 1 bolagsengagemang ( Göransson, Jan Olof ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan Olof i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Olof Kannö i Märsta och Olof Ahlby i Romakloster.

Informationen om Jan Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Olof Göransson