7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Hans Torbjörn Johannesson
Årsinkomst: Kolla Torbjörns lön anonymt
Personnummer: 19650123-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 23 januari 1965
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 9 mars
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Hans Torbjörn Johannesson
Förnamn: Hans Torbjörn
Tilltalsnamn: Torbjörn
Efternamn: Johannesson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-10-20
Gatuadress: Åsgårdsvägen 8 A
Postnummer: 302 93
Postort: Halmstad
Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Torbjörn
Torbjörn Johannesson är en 61 årig man och bosatt på Åsgårdsvägen 8 A i Halmstad. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 oktober 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 257 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Torbjörn
Informationen om Torbjörn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åsgårdsvägen 8 A
Registrerat på adressen
302 93 Halmstad
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2007-04-30 (19 år) Ägare Ulla-Carin Johannesson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2007-04-30 (19 år) | Ulla-Carin Johannesson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Torbjörn kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Torbjörn hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Torbjörns bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 160 kvm
Byggår: 1957
Bolagsengagemang | 0 st
Torbjörn har inga bolagsengagemang
Mer om Torbjörn
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 162 dagar)
Födelsedag
23 januari (en lördag om 203 dagar)
Födelsedatum
1965-01-23 (en lördag för 22 442 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 203 dagar (en tisdag)
Torbjörn Johannesson är en 61 årig man och bosatt på Åsgårdsvägen 8 A i Halmstad. Hans bostad är en villa på 160 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 oktober 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 257 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Torbjörns bostadsområde, på postnummer 302 93, är 470 791 kr per år och 0,79 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Torbjörns ingår. Torbjörns lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 170.
Förutom Torbjörn bor också Ulla-Carin Johannesson på adressen. Där har hon bott i 19 år och 257 dagar sedan hon först registrerades där den 20 oktober 2006. På adressen finns också en hund registrerad som Torbjörn inte är ägare till. Torbjörn är gift med Ulla-Carin Johannesson .
Torbjörns nästa födelsedag är om 203 dagar då han fyller 62 år. Hans namnsdag är om 248 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 203 dagar (en tisdag).
Namnet Torbjörn är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Tor och björn'.
Torbjörn har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Torbjörn i Sverige Torbjörn Mårtensson i Sölvesborg, Torbjörn Sjöö i Märsta och Torbjörn Jonsson i Köping.
Informationen om Torbjörn kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Torbjörn Johannesson
Var bor Torbjörn?
Hur gammal är Torbjörn?
Torbjörn Johannesson är 61 år gammal och föddes den 23 januari 1965. Han fyller 62 år den 23 januari.
Har Torbjörn några bolagsengagemang?
Torbjörn har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Torbjörn några fordon?
Är Torbjörn gift?
Torbjörn är gift med Ulla-Carin Johannesson.
Vilket telefonnummer har Torbjörn?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Torbjörn.
Vilket stjärntecken har Torbjörn?
Torbjörn har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Torbjörn folkbokförd?
Torbjörn Johannesson är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Torbjörn?
Torbjörn Johannesson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Torbjörn?
Torbjörn Johannesson tillhör Söndrum-Vapnö församling.