7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-13

Lars Harry Mikael Waldemarsson

Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt

Personnummer: 19650202- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 2 februari 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Lars Harry Mikael Waldemarsson

Förnamn: Lars Harry Mikael

Tilltalsnamn: Lars

Efternamn: Waldemarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1983-06-22

Gatuadress: Tofta 1430

Postnummer: 282 65

Postort: Bjärnum

Distrikt: Farstorp

Församling: Farstorps församling (129310)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars

Lars Waldemarsson är 61 år och bosatt på Tofta 1430 i Bjärnum. Han bor i ett lantbruk på 70 kvm . Där har han bott i 43 år och 21 dagar sedan han flyttade in den 22 juni 1983. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Waldemarsson?

Vad tjänar Lars?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tofta 1430

Latitud: 56.287130   |   Longitud: 13.786389

Registrerat på adressen


Tofta 1430
282 65 Bjärnum

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Waldemarsson, Lars Status Aktiv
Ansvarig Lars Harry Mikael Waldemarsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Lars Harry Mikael Waldemarsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 70 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Waldemarsson, Lars Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Lars


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 161 dagar)

Födelsedag

02 februari (en tisdag om 204 dagar)

Födelsedatum

1965-02-02 (en tisdag för 22 441 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 204 dagar (en fredag)

Lars Waldemarsson är 61 år och bosatt på Tofta 1430 i Bjärnum. Han bor i ett lantbruk på 70 kvm . Där har han bott i 43 år och 21 dagar sedan han flyttade in den 22 juni 1983. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 282 65, är medelinkomsten 386 308 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,85 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.

Lars bor tillsammans med Eva Waldemarsson. Hon har bott på Tofta 1430 i totalt 21 år och 12 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juli 2005. Han är gift med Eva Waldemarsson .

Lars fyller 62 år om 204 dagar och har namnsdag om 28 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 8 år och 204 dagar (en fredag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars har 1 bolagsengagemang ( Waldemarsson, Lars ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.

Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Waldemarsson