7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-14

Ali Pashai

Ali registrerades som avliden 2026-06-08.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19650203- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 3 februari 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Ali Pashai

Förnamn: Ali

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Pashai

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-19

Gatuadress: Äpplekullevägen 10

Postnummer: 428 36

Postort: Kållered

Distrikt: Kållered

Församling: Kållereds församling (148102)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ali Pashai är en 61 årig man och bosatt på Äpplekullevägen 10 i Kållered. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 207 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ali Pashai?

Vad tjänar Ali?

Karta & vägbeskrivning till Äpplekullevägen 10

Latitud: 57.600028   |   Longitud: 12.056153

Registrerat på adressen


Äpplekullevägen 10
428 36 Kållered

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
CHC Bostad AB Status Aktiv
Ansvarig Claes Håkan Carlsson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Claes Håkan Carlsson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ali kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ali hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Alis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ali har inga bolagsengagemang


Mer om Ali


Födelsedatum

1965-02-03

Ali Pashai registrerades som avliden 2026-06-08. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Ali Pashai är en 61 årig man och bosatt på Äpplekullevägen 10 i Kållered. Hans bostad är en villa på 110 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 207 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Alis bostadsområde, på postnummer 428 36, är 373 307 kr per år och 7,64 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Alis ingår.

Ali bor tillsammans med 13 personer: Alexander Nyholm , Sudarshan Subramanian , Javid Rahimi , Sven Arne Magnus Andreasson , Isaac Asmelash , Mohamed Mohamoud mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Ali är inte gift.

Alis nästa födelsedag är om 142 dagar då han fyller 62 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 109 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 142 dagar (en lördag).

Ali har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ali i Sverige Ali Cicek i Uppsala, Ali Mousa i Solna och Ali Madloul i Malmö.

Informationen om Ali kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ali Pashai