7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Lennart Ingemar Häll

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19650219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 19 februari 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lennart Ingemar Häll

Förnamn: Lennart Ingemar

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Häll

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-01-22

Gatuadress: Hålan Solbacka 1

Postnummer: 573 99

Postort: Tranås

Distrikt: Trehörna

Församling: Ödeshögs församling (050902)

Kommun: Ödeshög (0509)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Häll är en man på 61 år som bor på Hålan Solbacka 1 i Tranås. Där har han bott i 4 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Häll?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hålan Solbacka 1

Latitud: 58.113524   |   Longitud: 14.835657

Registrerat på adressen


Hålan Solbacka 1
573 99 Tranås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
SCHÄFER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Lennart Häll Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Lennart Häll Kolla lön direkt
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2016-08-23 (9 år) Ägare Kristina Kanto Häll Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2016-08-23 (9 år) Kristina Kanto Häll Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Tranås Biltjänst AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,4 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 1,4 −0,1

Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 129 dagar)

Födelsedag

19 februari (en fredag om 236 dagar)

Födelsedatum

1965-02-19 (en fredag för 22 409 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 236 dagar (en måndag)

Lennart Häll är en man på 61 år som bor på Hålan Solbacka 1 i Tranås. Där har han bott i 4 år och 157 dagar sedan han flyttade in den 22 januari 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 573 99, är medelinkomsten 405 888 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ödeshög där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Lennart bor tillsammans med Kristina Kanto Häll. Hon är en 63 årig kvinna som flyttade in den 22 januari 2022 och har bott där totalt 4 år och 157 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Kristina Kanto Häll .

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 236 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 236 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 92 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har 1 bolagsengagemang ( Tranås Biltjänst AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Häll