7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Leif Torgny Attermo

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19650306- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 6 mars 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Leif Torgny Attermo

Förnamn: Leif Torgny

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Attermo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-07-15

Gatuadress: Rottnerosbacken 213

Postnummer: 123 48

Postort: Farsta

Församling: Farsta församling (018025)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Attermo är en 61 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i ett radhus på 127 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 353 dagar sedan 15 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Attermo?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rottnerosbacken 213

Latitud: 59.249923   |   Longitud: 18.085914

Registrerat på adressen


Rottnerosbacken 213
123 48 Farsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PORTUGISISK VATTENHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-05-01 (18 år) Ägare Marie Attermo Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-05-01 (18 år) Marie Attermo Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 119 dagar)

Födelsedag

06 mars (en lördag om 246 dagar)

Födelsedatum

1965-03-06 (en lördag för 22 399 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 246 dagar (en tisdag)

Leif Attermo är en 61 årig man bosatt i Stockholm kommun. Han bor i ett radhus på 127 kvm . Där har han bott i sammanlagt 20 år och 353 dagar sedan 15 juli 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Leifs bostadsområde, på postnummer 123 48, har 1,36 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 465 997 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 103.

Leif bor tillsammans med en 60 årig kvinna vid namn Marie Attermo. Hon registrerades på adressen den 15 juli 2005, och har bott där totalt 20 år och 353 dagar. De har också en hund i bostaden som Leif inte är ägare till. Han är gift med Marie Attermo .

Vill du fira Leifs födelsedag ska du gratulera honom om 246 dagar då han fyller 62 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 362 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 8 år och 246 dagar (en tisdag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Leif i Sverige det senaste kvartalet är Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Attermo