7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Gun Annica Elisabet Almqvist

Årsinkomst: Kolla Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19650320- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 20 mars 1965

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Gun Annica Elisabet Almqvist

Förnamn: Gun Annica Elisabet

Tilltalsnamn: Elisabet

Efternamn: Almqvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2018-05-21

Gatuadress: Holm 319

Postnummer: 473 97

Postort: Henån

Distrikt: Tegneby

Församling: Tegneby församling (142101)

Kommun: Orust (1421)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Elisabet

Elisabet Almqvist är en kvinna på 61 år som bor på Holm 319 i Henån. Elisabets bostad är en villa på 87 kvm . Där har hon bott i 8 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Elisabet

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Elisabet Almqvist?

Vad tjänar Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Holm 319

Latitud: 58.134270   |   Longitud: 11.595568

Registrerat på adressen


Holm 319
473 97 Henån

Företag på adressen | 2 st



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 87 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Car Drive Sweden Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 0

Mer om Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 98 dagar)

Födelsedag

20 mars (en lördag om 267 dagar)

Födelsedatum

1965-03-20 (en lördag för 22 378 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 267 dagar (en tisdag)

Elisabet Almqvist är en kvinna på 61 år som bor på Holm 319 i Henån. Elisabets bostad är en villa på 87 kvm . Där har hon bott i 8 år och 36 dagar sedan hon flyttade in den 21 maj 2018. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Elisabets postnummer, 473 97, är medelinkomsten 388 510 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Elisabet och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Orust där Elisabet ingår. Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Elisabet bor tillsammans med Lars Almqvist. Han är en 66 årig man som flyttade in den 21 maj 2018 och har bott där totalt 8 år och 36 dagar. Hon är gift med Lars Almqvist .

På Elisabets nästa födelsedag fyller hon 62 år. Den inträffar om 267 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 8 år och 267 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 146 dagar.

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Elisabet har 1 bolagsengagemang ( Car Drive Sweden Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Elisabet Ängeby i Bohus och Elisabet Lejon i Jönköping.

Informationen om Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Elisabet Almqvist