7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Mohammed Masoud Hamarsheh

Årsinkomst: Kolla Mohammeds lön anonymt

Personnummer: 19650403- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 3 april 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Mohammed Masoud Hamarsheh

Förnamn: Mohammed Masoud

Tilltalsnamn: Mohammed

Efternamn: Hamarsheh

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-06-21

Gatuadress: Idunsgatan 2 lgh 1407

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 7 från vänster

Postnummer: 214 30

Postort: Malmö

Distrikt: Möllevången

Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Mohammed

Mohammed Hamarsheh är en 61 årig man och bosatt på Idunsgatan 2 lgh 1407 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 14 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Mohammed

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohammed Hamarsheh?

Vad tjänar Mohammed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohammeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohammeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Idunsgatan 2 lgh 1407

Latitud: 55.586207   |   Longitud: 13.010828

Registrerat på adressen


Idunsgatan 2 lgh 1407
214 30 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohammed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohammed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohammeds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 85 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohammed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohammed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 93 dagar)

Födelsedag

03 april (en lördag om 272 dagar)

Födelsedatum

1965-04-03 (en lördag för 22 373 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 272 dagar (en tisdag)

Mohammed Hamarsheh är en 61 årig man och bosatt på Idunsgatan 2 lgh 1407 i Malmö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 14 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Mohammeds bostadsområde, på postnummer 214 30, är 232 822 kr per år och 11,68 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mohammeds ingår. Mohammeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 325.

Mohammed bor tillsammans med 2 personer: Sandra Hamarsheh , Mohammed B M Baajawi . Mohammed är inte gift.

Mohammeds nästa födelsedag är om 272 dagar då han fyller 62 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 272 dagar (en tisdag).

Mohammed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohammed i Sverige Mohammed Lellouchi i Solna, Mohammed Feili i Hisings Backa och Mohammed Al-Mousawi i Malmö.

Informationen om Mohammed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohammed Hamarsheh