7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Per Lennart Gustaf Svensson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19650405- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 5 april 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Per Lennart Gustaf Svensson

Förnamn: Per Lennart Gustaf

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-12-29

Gatuadress: Sigyns väg 58 Vån1

Postnummer: 302 75

Postort: Halmstad

Församling: Söndrum-Vapnö församling (138009)

Kommun: Halmstad (1380)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Svensson är en 61 årig man bosatt i Halmstad kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 185 dagar sedan 29 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Svensson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sigyns väg 58 Vån1

Latitud: 56.679537   |   Longitud: 12.738647

Registrerat på adressen


Sigyns väg 58 Vån1
302 75 Halmstad

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-07-29 (15 år) Ägare Marie Svensson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-07-29 (15 år) Marie Svensson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 93 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2013

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 88 dagar)

Födelsedag

05 april (en måndag om 277 dagar)

Födelsedatum

1965-04-05 (en måndag för 22 368 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 277 dagar (en torsdag)

Lennart Svensson är en 61 årig man bosatt i Halmstad kommun. Han bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har han bott i sammanlagt 10 år och 185 dagar sedan 29 december 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Lennarts bostadsområde, på postnummer 302 75, har 1,82 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 540 724 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Lennarts ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 153.

Lennart bor tillsammans med en 59 årig kvinna vid namn Marie Svensson. Hon registrerades på adressen den 29 december 2015, och har bott där totalt 10 år och 185 dagar. De har också en hund i bostaden som Lennart inte är ägare till. Han är gift med Marie Svensson .

Vill du fira Lennarts födelsedag ska du gratulera honom om 277 dagar då han fyller 62 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 88 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 8 år och 277 dagar (en torsdag).

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Lennart i Sverige det senaste kvartalet är Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Svensson