7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-10
Afrim Kosumi
Årsinkomst: Kolla Afrims lön anonymt
Personnummer: 19650410-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 10 april 1965
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Afrim Kosumi
Förnamn: Afrim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Kosumi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2012-12-21
Gatuadress: Axel Roos gata 5
Postnummer: 462 37
Postort: Vänersborg
Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)
Kommun: Vänersborg (1487)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Afrim Kosumi är en man på 61 år som bor på Axel Roos gata 5 i Vänersborg. bostad är en villa på 81 kvm . Där har han bott i 13 år och 201 dagar sedan han flyttade in den 21 december 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Axel Roos gata 5
Registrerat på adressen
462 37 Vänersborg
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Afrim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Afrim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Afrims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 81 kvm
Byggår: 1944
Bolagsengagemang | 0 st
Afrim har inga bolagsengagemang
Mer om Afrim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 91 dagar)
Födelsedag
10 april (en lördag om 274 dagar)
Födelsedatum
1965-04-10 (en lördag för 22 371 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 274 dagar (en tisdag)
Afrim Kosumi är en man på 61 år som bor på Axel Roos gata 5 i Vänersborg. bostad är en villa på 81 kvm . Där har han bott i 13 år och 201 dagar sedan han flyttade in den 21 december 2012. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Afrims postnummer, 462 37, är medelinkomsten 273 535 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,58 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Afrim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Afrim ingår. Afrims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 37.
Afrim bor tillsammans med Kimete Kosumi. Hon är en 51 årig kvinna som flyttade in den 20 september 2006 och har bott där totalt 19 år och 293 dagar. Han är gift med Kimete Kosumi .
På Afrims nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 274 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 274 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Afrim har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Afrim i Sverige Afrim Dilli Abo i Trollhättan, Afrim Ajredin i Malmö och Afrim Asllani i Malmö.
Informationen om Afrim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Afrim Kosumi
Var bor Afrim?
Hur gammal är Afrim?
Afrim Kosumi är 61 år gammal och föddes den 10 april 1965. Han fyller 62 år den 10 april.
Har Afrim några bolagsengagemang?
Afrim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Afrim några fordon?
Är Afrim gift?
Afrim är gift med Kimete Kosumi.
Vilket telefonnummer har Afrim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Afrim.
Vilket stjärntecken har Afrim?
Afrim har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Afrim folkbokförd?
Afrim Kosumi är folkbokförd i Vänersborg kommun.
Vilket län tillhör Afrim?
Afrim Kosumi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Afrim?
Afrim Kosumi tillhör Vänersborg och Väne-Ryrs församling.