7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-12

Carl Fredrik Liljekvist

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19650420- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 20 april 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Carl Fredrik Liljekvist

Förnamn: Carl Fredrik

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Liljekvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1995-04-12

Gatuadress: Ugglesjö 38

Postnummer: 274 91

Postort: Skurup

Församling: Skurups församling (126401)

Kommun: Skurup (1264)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Liljekvist är en man på 61 år som bor på Ugglesjö 38 i Skurup. Fredriks bostad är ett lantbruk på 148 kvm . Där har han bott i 31 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 12 april 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Liljekvist?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ugglesjö 38

Latitud: 55.516980   |   Longitud: 13.491820

Registrerat på adressen


Ugglesjö 38
274 91 Skurup

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
UGGLESJÖVÄGARNAS VÄGSAMFÄLLIGHET Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
F. Liljeqvist Anläggningskonsult Status Aktiv
Ansvarig Carl Fredrik Liljekvist (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Carl Fredrik Liljekvist (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FLATCOATED RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-03-14 (1 år) Ägare Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-03-14 (1 år) Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist Kolla lön direkt
FLATCOATED RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2020-05-07 (6 år) Ägare Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2020-05-07 (6 år) Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 148 kvm

Byggår: 1952

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
F. Liljeqvist Anläggningskonsult Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 83 dagar)

Födelsedag

20 april (en tisdag om 282 dagar)

Födelsedatum

1965-04-20 (en tisdag för 22 363 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 282 dagar (en fredag)

Fredrik Liljekvist är en man på 61 år som bor på Ugglesjö 38 i Skurup. Fredriks bostad är ett lantbruk på 148 kvm . Där har han bott i 31 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 12 april 1995. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Fredriks postnummer, 274 91, är medelinkomsten 467 987 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,32 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fredrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Fredrik ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.

Fredrik bor tillsammans med Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist. Hon är en 60 årig kvinna som flyttade in den 12 april 1995 och har bott där totalt 31 år och 91 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är gift med Ursula Maria Björnsdotter Hakestam Liljekvist .

På Fredriks nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 282 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 282 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 6 dagar.

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har 1 bolagsengagemang ( F. Liljeqvist Anläggningskonsult ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Liljekvist