7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Anders Peter Andersson

Årsinkomst: Kolla Peters lön anonymt

Personnummer: 19650422- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 22 april 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Anders Peter Andersson

Förnamn: Anders Peter

Tilltalsnamn: Peter

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-01-20

Gatuadress: Lupingränd 8 C

Postnummer: 179 60

Postort: Stenhamra

Församling: Färingsö församling (012509)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Peter

Peter Andersson är 61 år och bosatt på Lupingränd 8 C i Stenhamra. Han bor i ett radhus på 108 kvm . Där har han bott i 11 år och 170 dagar sedan han flyttade in den 20 januari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Peter

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Peter Andersson?

Vad tjänar Peter?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Peters
Kreditstatus?

Nyfiken på Peters Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lupingränd 8 C

Latitud: 59.336698   |   Longitud: 17.691641

Registrerat på adressen


Lupingränd 8 C
179 60 Stenhamra

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BERNER SENNENHUND Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2008-02-17 (18 år) Ägare Peter Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2008-02-17 (18 år) Peter Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Peter kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Peter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Peters bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Golden China Import AB Typ Aktiebolag Status Konkurs
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2020 Omsättning (MSEK) 6,4 Vinst (MSEK) −0,1
Aktiebolag Konkurs
Styrelseledamot, VD 100% 2020 6,4 −0,1

Mer om Peter


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 78 dagar)

Födelsedag

22 april (en torsdag om 287 dagar)

Födelsedatum

1965-04-22 (en torsdag för 22 358 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 287 dagar (en söndag)

Peter Andersson är 61 år och bosatt på Lupingränd 8 C i Stenhamra. Han bor i ett radhus på 108 kvm . Där har han bott i 11 år och 170 dagar sedan han flyttade in den 20 januari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 179 60, är medelinkomsten 482 340 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,59 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Peter ingår. Peters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 51.

Peter bor tillsammans med Anette Andersson Elfving. Hon har bott på Lupingränd 8 C i totalt 11 år och 170 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 20 januari 2015. Det finns även en hund på Peters adress som han är ägare till. Han är gift med Anette Andersson Elfving .

Peter fyller 62 år om 287 dagar och har namnsdag om 355 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 8 år och 287 dagar (en söndag).

Namnet Peter är 'Svensk form av Petrus (se Per)'.

Peter har 1 bolagsengagemang ( Golden China Import AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Peter i Sverige Peter Jöback i Stockholm, Peter Carlborg i Göteborg och Peter Kroghöj-Kondrup i Stockholm.

Informationen om Peter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Peter Andersson