7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-09
Renata Jaworska
Årsinkomst: Kolla Renatas lön anonymt
Personnummer: 19650528-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 28 maj 1965
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Renata Jaworska
Förnamn: Renata
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jaworska
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-06-24
Gatuadress: Ekliden 8
Postnummer: 312 95
Postort: Laholm
Församling: Ränneslöv-Ysby församling (138107)
Kommun: Laholm (1381)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Renata Jaworska är 61 år gammal och bor på Ekliden 8 i Laholm. Hennes bostad är en villa på 90 kvm . Där har hon bott i 20 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 24 juni 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ekliden 8
Registrerat på adressen
312 95 Laholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Renata kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Renata hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Renatas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 90 kvm
Byggår: 1974
Bolagsengagemang | 0 st
Renata har inga bolagsengagemang
Mer om Renata
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 42 dagar)
Födelsedag
28 maj (en fredag om 323 dagar)
Födelsedatum
1965-05-28 (en fredag för 22 322 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 323 dagar (en måndag)
Renata Jaworska är 61 år gammal och bor på Ekliden 8 i Laholm. Hennes bostad är en villa på 90 kvm . Där har hon bott i 20 år och 15 dagar sedan hon flyttade in den 24 juni 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 312 95, som är Renatas bostadsområde, är medelinkomsten 367 930 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,10 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Laholm där Renatas ingår. Renatas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 61.
Renata delar bostaden med Dariusz Jaworski, en 61 årig man. Han flyttade in den 12 april 2006 och har bott där totalt 20 år och 88 dagar. Renata är gift med Dariusz Jaworski .
Renata har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 323 dagar då hon fyller 62 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 8 år och 323 dagar (en måndag).
Renata har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Renata i Sverige Renata Chlumska i Jönköping, Renata Kornacka i Örby och Renata Albertsson i Ystad.
Informationen om Renata kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Renata Jaworska
Var bor Renata?
Hur gammal är Renata?
Renata Jaworska är 61 år gammal och föddes den 28 maj 1965. Hon fyller 62 år den 28 maj.
Har Renata några bolagsengagemang?
Renata har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Renata några fordon?
Är Renata gift?
Renata är gift med Dariusz Jaworski.
Vilket telefonnummer har Renata?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Renata.
Vilket stjärntecken har Renata?
Renata har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Renata folkbokförd?
Renata Jaworska är folkbokförd i Laholm kommun.
Vilket län tillhör Renata?
Renata Jaworska tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Renata?
Renata Jaworska tillhör Ränneslöv-Ysby församling.