7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Lars-Henrik Hansson

Årsinkomst: Kolla Lars-Henriks lön anonymt

Personnummer: 19650618- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 18 juni 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars-Henrik Hansson

Förnamn: Lars-Henrik

Tilltalsnamn: Lars-Henrik

Efternamn: Hansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1998-10-01

Gatuadress: Riksvägen 1

Postnummer: 457 55

Postort: Rabbalshede

Distrikt: Kville

Församling: Kville församling (143506)

Kommun: Tanum (1435)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lars-Henrik

Lars-Henrik Hansson är 61 år gammal och bor på Riksvägen 1 i Rabbalshede. Hans bostad är en villa på 224 kvm . Där har han bott i 27 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 1998. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars-Henrik

Informationen om Lars-Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars-Henrik Hansson?

Vad tjänar Lars-Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars-Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars-Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Riksvägen 1

Latitud: 58.617675   |   Longitud: 11.466656

Registrerat på adressen


Riksvägen 1
457 55 Rabbalshede

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars-Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars-Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars-Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 224 kvm

Byggår: 1940

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars-Henrik har inga bolagsengagemang


Mer om Lars-Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 23 dagar)

Födelsedag

18 juni (en fredag om 342 dagar)

Födelsedatum

1965-06-18 (en fredag för 22 303 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 342 dagar (en måndag)

Lars-Henrik Hansson är 61 år gammal och bor på Riksvägen 1 i Rabbalshede. Hans bostad är en villa på 224 kvm . Där har han bott i 27 år och 283 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 1998. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 457 55, som är Lars-Henriks bostadsområde, är medelinkomsten 384 557 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,00 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tanum där Lars-Henriks ingår. Lars-Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Lars-Henrik delar bostaden med Annica Hall, en 59 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 oktober 1998 och har bott där totalt 27 år och 283 dagar. Lars-Henrik är gift med Annica Hall .

Lars-Henrik har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 342 dagar då han fyller 62 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 342 dagar (en måndag).

Lars-Henrik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars-Henrik i Sverige Lars-Henrik Molin i Vaxholm, Lars-Henrik Persson i Lövestad och Lars-Henrik Allas i Kiruna.

Informationen om Lars-Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars-Henrik Hansson