7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Rolf Roger Karlsson
Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt
Personnummer: 19650618-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 18 juni 1965
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 juni
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Rolf Roger Karlsson
Förnamn: Rolf Roger
Tilltalsnamn: Roger
Efternamn: Karlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-08-21
Gatuadress: Gunnarsövägen 6
Postnummer: 572 60
Postort: Oskarshamn
Distrikt: Oskarshamn
Församling: Oskarshamns församling (088201)
Kommun: Oskarshamn (0882)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Roger
Roger Karlsson är 61 år gammal och bor på Gunnarsövägen 6 i Oskarshamn. Hans bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 8 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 21 augusti 2017. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gunnarsövägen 6
Registrerat på adressen
572 60 Oskarshamn
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Roger kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rogers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 119 kvm
Byggår: 1941
Bolagsengagemang | 0 st
Roger har inga bolagsengagemang
Mer om Roger
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 3 dagar)
Födelsedag
18 juni (en fredag om 362 dagar)
Födelsedatum
1965-06-18 (en fredag för 22 283 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 362 dagar (en måndag)
Roger Karlsson är 61 år gammal och bor på Gunnarsövägen 6 i Oskarshamn. Hans bostad är en villa på 119 kvm . Där har han bott i 8 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 21 augusti 2017. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 572 60, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 300 848 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,65 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Oskarshamn där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Roger delar bostaden med Janet Karlsson, en 55 årig kvinna. Hon flyttade in den 21 augusti 2017 och har bott där totalt 8 år och 304 dagar. Roger är gift med Janet Karlsson .
Roger har namnsdag om 346 dagar och nästa födelsedag inträffar om 362 dagar då han fyller 62 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 362 dagar (en måndag).
Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.
Roger har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Roger Karlsson
Var bor Roger?
Hur gammal är Roger?
Roger Karlsson är 61 år gammal och föddes den 18 juni 1965. Han fyller 62 år den 18 juni.
Har Roger några bolagsengagemang?
Roger har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Roger några fordon?
Är Roger gift?
Roger är gift med Janet Karlsson.
Vilket telefonnummer har Roger?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Roger.
Vilket stjärntecken har Roger?
Roger har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Roger folkbokförd?
Roger Karlsson är folkbokförd i Oskarshamn kommun.
Vilket län tillhör Roger?
Roger Karlsson tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Roger?
Roger Karlsson tillhör Oskarshamns församling.