7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-15

Rolf Stefan Classon

Årsinkomst: Kolla Rolfs lön anonymt

Personnummer: 19650627- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 27 juni 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 augusti

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Stefan Classon

Förnamn: Rolf Stefan

Tilltalsnamn: Rolf

Efternamn: Classon

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-06-16

Gatuadress: Kvartsstigen 6

Postnummer: 179 61

Postort: Stenhamra

Församling: Färingsö församling (012509)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Rolf

Rolf Classon är 60 år gammal och bor på Kvartsstigen 6 i Stenhamra. Hans bostad är en villa på 212 kvm . Där har han bott i 20 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2005. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rolf

Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rolf Classon?

Vad tjänar Rolf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rolfs
Kreditstatus?

Nyfiken på Rolfs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kvartsstigen 6

Latitud: 59.340622   |   Longitud: 17.678785

Registrerat på adressen


Kvartsstigen 6
179 61 Stenhamra

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BLANDRAS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2012-01-04 (14 år) Ägare Helena Classon Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2012-01-04 (14 år) Helena Classon Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rolf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rolf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rolfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 212 kvm

Byggår: 2005

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
NPD Entreprenad AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 17,7 Vinst (MSEK) 0,6
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot, Ordförande 25-50% 2024 17,7 0,6

Mer om Rolf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 353 dagar)

Födelsedag

27 juni (en lördag om 12 dagar)

Födelsedatum

1965-06-27 (en söndag för 22 268 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 12 dagar (en onsdag)

Rolf Classon är 60 år gammal och bor på Kvartsstigen 6 i Stenhamra. Hans bostad är en villa på 212 kvm . Där har han bott i 20 år och 364 dagar sedan han flyttade in den 16 juni 2005. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 179 61, som är Rolfs bostadsområde, är medelinkomsten 455 226 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,08 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Rolfs ingår. Rolfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.

Rolf delar bostaden med Helena Classon, en 59 årig kvinna. Hon flyttade in den 16 juni 2005 och har bott där totalt 20 år och 364 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Rolf inte är ägare till. Rolf är gift med Helena Classon .

Rolf har namnsdag om 73 dagar och nästa födelsedag inträffar om 12 dagar då han fyller 61 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 12 dagar (en onsdag).

Namnet Rolf är 'Nordiskt namn, sammandragning av Rodhulf (delvis besläktat med Rudolf)'.

Rolf har 1 bolagsengagemang ( NPD Entreprenad AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rolf i Sverige Rolf Lassgård i Lövestad, Rolf Klintfors i Enebyberg och Rolf Tornell i Mellerud.

Informationen om Rolf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rolf Classon