7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-28

Sten Sune Jansson

Årsinkomst: Kolla Stens lön anonymt

Personnummer: 19650716- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 16 juli 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 14 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Sten Sune Jansson

Förnamn: Sten Sune

Tilltalsnamn: Sten

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-03-03

Gatuadress: Grytängsvägen 4

Postnummer: 770 12

Postort: Sunnansjö

Församling: Gränge-Säfsnäs församling (208503)

Kommun: Ludvika (2085)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sten

Sten Jansson är en 61 årig man bosatt i Ludvika kommun. Han bor i en villa på 95 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 147 dagar sedan 3 mars 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sten

Informationen om Sten kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sten Jansson?

Vad tjänar Sten?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Stens
Kreditstatus?

Nyfiken på Stens Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Grytängsvägen 4

Latitud: 60.218742   |   Longitud: 14.963579

Registrerat på adressen


Grytängsvägen 4
770 12 Sunnansjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sten kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sten hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Stens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 95 kvm

Byggår: 1962

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sten har inga bolagsengagemang


Mer om Sten


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 12 dagar)

Födelsedag

16 juli (en fredag om 353 dagar)

Födelsedatum

1965-07-16 (en fredag för 22 292 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 353 dagar (en måndag)

Sten Jansson är en 61 årig man bosatt i Ludvika kommun. Han bor i en villa på 95 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 147 dagar sedan 3 mars 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Stens bostadsområde, på postnummer 770 12, har 4,15 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 391 029 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Stens ingår. Stens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.

Sten bor tillsammans med en 60 årig kvinna vid namn Lena Karlsson. Hon registrerades på adressen den 3 mars 2014, och har bott där totalt 12 år och 147 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Stens födelsedag ska du gratulera honom om 353 dagar då han fyller 62 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 139 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 8 år och 353 dagar (en måndag).

Namnet Sten är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet sten'.

Sten har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Sten i Sverige det senaste kvartalet är Sten Friberg i Lund, Sten Nilsson i Karlskoga och Sten Ljunggren i Stockholm.

Informationen om Sten kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sten Jansson