7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-15
Ratko Vilic
Årsinkomst: Kolla Ratkos lön anonymt
Personnummer: 19650730-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 30 juli 1965
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ratko Vilic
Förnamn: Ratko
Tilltalsnamn: Ratko
Efternamn: Vilic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-03
Gatuadress: Säfflegatan 1 lgh 1704
Våning & dörr: 7 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 123 44
Postort: Farsta
Distrikt: Farsta
Församling: Farsta församling (018025)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ratko
Ratko Vilic är en man på 60 år som bor på Säfflegatan 1 lgh 1704 i Farsta. Ratkos bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 1 år och 134 dagar sedan han flyttade in den 3 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ratko
Informationen om Ratko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Säfflegatan 1 lgh 1704
Registrerat på adressen
123 44 Farsta
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ratko kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ratko hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ratkos bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2007
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,4 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 25-50% | 2024 | 1,4 | 0 |
Mer om Ratko
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 350 dagar)
Födelsedag
30 juli (en torsdag om 15 dagar)
Födelsedatum
1965-07-30 (en fredag för 22 265 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 15 dagar (en måndag)
Ratko Vilic är en man på 60 år som bor på Säfflegatan 1 lgh 1704 i Farsta. Ratkos bostad är en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 1 år och 134 dagar sedan han flyttade in den 3 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ratkos postnummer, 123 44, är medelinkomsten 308 941 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,20 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ratko och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ratko ingår. Ratkos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 98.
Ratko bor tillsammans med 2 personer: Natasha Vilic , Luka Vilic . Han är gift med Natasha Vilic .
På Ratkos nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 15 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 15 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 170 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ratko har 1 bolagsengagemang (
GRM Sushikompaniet AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ratko i Sverige Ratko Grahovac i Skärholmen, Ratko Miksic i Växjö och Ratko Vilic i Farsta.
Informationen om Ratko kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ratko Vilic
Var bor Ratko?
Hur gammal är Ratko?
Ratko Vilic är 60 år gammal och föddes den 30 juli 1965. Han fyller 61 år den 30 juli.
Har Ratko några bolagsengagemang?
Ratko har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat GRM Sushikompaniet AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ratko några fordon?
Är Ratko gift?
Ratko är gift med Natasha Vilic.
Vilket telefonnummer har Ratko?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ratko.
Vilket stjärntecken har Ratko?
Ratko har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Ratko folkbokförd?
Ratko Vilic är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ratko?
Ratko Vilic tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ratko?
Ratko Vilic tillhör Farsta församling.