7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Rebwar Salar
Årsinkomst: Kolla Rebwars lön anonymt
Personnummer: 19650820-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 20 augusti 1965
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Rebwar Salar
Förnamn: Rebwar
Tilltalsnamn: Rebwar
Efternamn: Salar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2013-04-19
Gatuadress: Backlöksvägen 46
Postnummer: 165 78
Postort: Hässelby
Församling: Hässelby församling (018038)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebwar
Rebwar Salar är en man på 60 år som bor på Backlöksvägen 46 i Hässelby. Rebwars bostad är en villa på 130 kvm . Där har han bott i 13 år och 63 dagar sedan han flyttade in den 19 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Rebwar
Informationen om Rebwar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Backlöksvägen 46
Registrerat på adressen
165 78 Hässelby
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebwar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebwar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebwars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1948
Bolagsengagemang | 0 st
Rebwar har inga bolagsengagemang
Mer om Rebwar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 305 dagar)
Födelsedag
20 augusti (en torsdag om 60 dagar)
Födelsedatum
1965-08-20 (en fredag för 22 220 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 60 dagar (en måndag)
Rebwar Salar är en man på 60 år som bor på Backlöksvägen 46 i Hässelby. Rebwars bostad är en villa på 130 kvm . Där har han bott i 13 år och 63 dagar sedan han flyttade in den 19 april 2013. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rebwars postnummer, 165 78, är medelinkomsten 477 542 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rebwar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Rebwar ingår. Rebwars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 370.
Rebwar bor tillsammans med 6 personer: Dilon Salar , Patryk Gracjan Pajak , Lanja Salar , Lara Salar , Ronnie Christopher Harte , Benoît Alain Marie Sommervogel . Han är inte gift.
På Rebwars nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 60 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 60 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Rebwar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebwar i Sverige Rebwar Jamil Ahmad i Skogstorp, Rebwar Ahmed i Malmö och Rebwar Sauz i Lund.
Informationen om Rebwar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rebwar Salar
Var bor Rebwar?
Hur gammal är Rebwar?
Rebwar Salar är 60 år gammal och föddes den 20 augusti 1965. Han fyller 61 år den 20 augusti.
Har Rebwar några bolagsengagemang?
Rebwar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rebwar några fordon?
Är Rebwar gift?
Rebwar är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rebwar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rebwar.
Vilket stjärntecken har Rebwar?
Rebwar har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Rebwar folkbokförd?
Rebwar Salar är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Rebwar?
Rebwar Salar tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Rebwar?
Rebwar Salar tillhör Hässelby församling.