7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Rolf Stefan Stenberg Högberg
Årsinkomst: Kolla Stefans lön anonymt
Personnummer: 19650822-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 22 augusti 1965
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 december
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Rolf Stefan Stenberg Högberg
Förnamn: Rolf Stefan
Tilltalsnamn: Stefan
Efternamn: Stenberg Högberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-08
Gatuadress: Björkvägen 11
Postnummer: 468 30
Postort: Vargön
Distrikt: Västra Tunhem
Församling: Västra Tunhems församling (148709)
Kommun: Vänersborg (1487)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Stefan
Stefan Stenberg Högberg är 60 år och bosatt på Björkvägen 11 i Vargön. Han bor i en villa på 127 kvm . Där har han bott i 324 dagar sedan han flyttade in den 8 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Stefan
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björkvägen 11
Registrerat på adressen
468 30 Vargön
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2006-01-23 (20 år) Ägare Annika Stenberg Högberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2006-01-23 (20 år) | Annika Stenberg Högberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Stefan kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Stefan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Stefans bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 127 kvm
Byggår: 1990
Bolagsengagemang | 0 st
Stefan har inga bolagsengagemang
Mer om Stefan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 310 dagar)
Födelsedag
22 augusti (en lördag om 55 dagar)
Födelsedatum
1965-08-22 (en söndag för 22 225 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 55 dagar (en onsdag)
Stefan Stenberg Högberg är 60 år och bosatt på Björkvägen 11 i Vargön. Han bor i en villa på 127 kvm . Där har han bott i 324 dagar sedan han flyttade in den 8 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 468 30, är medelinkomsten 337 395 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,45 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Stefan ingår. Stefans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 87.
Stefan bor tillsammans med Annika Stenberg Högberg. Hon har bott på Björkvägen 11 i totalt 1 år och 107 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 13 mars 2025. Det finns även en hund på Stefans adress som han inte är ägare till. Han är gift med Annika Stenberg Högberg .
Stefan fyller 61 år om 55 dagar och har namnsdag om 181 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 9 år och 55 dagar (en onsdag).
Namnet Stefan är 'Latinskt namn (Ste´phanus), urspr. ett grekiskt ord med bet. ’krans, krona’'.
Stefan har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Stefan i Sverige Stefan Johansson i Varberg, Stefan Andersson i Helsingborg och Stefan Hildingsson i Hassela.
Informationen om Stefan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Stefan Stenberg Högberg
Var bor Stefan?
Hur gammal är Stefan?
Stefan Stenberg Högberg är 60 år gammal och föddes den 22 augusti 1965. Han fyller 61 år den 22 augusti.
Har Stefan några bolagsengagemang?
Stefan har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Stefan några fordon?
Är Stefan gift?
Stefan är gift med Annika Stenberg Högberg.
Vilket telefonnummer har Stefan?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Stefan.
Vilket stjärntecken har Stefan?
Stefan har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Stefan folkbokförd?
Stefan Stenberg Högberg är folkbokförd i Vänersborg kommun.
Vilket län tillhör Stefan?
Stefan Stenberg Högberg tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Stefan?
Stefan Stenberg Högberg tillhör Västra Tunhems församling.