8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-21

Antonios Diminikos

Antonios registrerades som avliden 2026-07-02.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19650824- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 24 augusti 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Antonios Diminikos

Förnamn: Antonios

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Diminikos

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2007-08-15

Gatuadress: Neptunusvägen 2

Postnummer: 393 51

Postort: Kalmar

Distrikt: Kalmar Sankta Birgitta

Församling: S:ta Birgitta församling (088017)

Kommun: Kalmar (0880)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Antonios Diminikos är en 61 årig man och bosatt på Neptunusvägen 2 i Kalmar. Hans bostad är en villa på 167 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 67 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.


Karta & vägbeskrivning till Neptunusvägen 2

Latitud: 56.687828   |   Longitud: 16.356893

Registrerat på adressen


Neptunusvägen 2
393 51 Kalmar

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Antonios kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Antonios hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Antonios bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 167 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Antonios har inga bolagsengagemang


Mer om Antonios


Födelsedatum

1965-08-24

Antonios Diminikos registrerades som avliden 2026-07-02. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Antonios Diminikos är en 61 årig man och bosatt på Neptunusvägen 2 i Kalmar. Hans bostad är en villa på 167 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 augusti 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 67 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Antonios bostadsområde, på postnummer 393 51, är 470 205 kr per år och 0,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kalmar där Antonios ingår.

Förutom Antonios bor också Elpida Fotiadou på adressen. Där har hon bott i 19 år och 67 dagar sedan hon först registrerades där den 15 augusti 2007. Antonios är gift.

Antonios nästa födelsedag är om 307 dagar då han fyller 62 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 72 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 307 dagar (en fredag).

Antonios har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Antonios i Sverige Antonios Papadopoulos i Saltsjö-Boo, Antonios Abdul Ahad i Järfälla och Antonios Kurt i Örebro.

Informationen om Antonios kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Antonios Diminikos