7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-11

Britt Agneta Lamrell

Årsinkomst: Kolla Agnetas lön anonymt

Personnummer: 19650828- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 61 år

Födelsedag: 28 augusti 1965

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 21 januari

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Britt Agneta Lamrell

Förnamn: Britt Agneta

Tilltalsnamn: Agneta

Efternamn: Lamrell

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-09-01

Gatuadress: Kornvägen 7

Postnummer: 746 34

Postort: Bålsta

Församling: Kalmar-Yttergrans församling (030501)

Kommun: Håbo (0305)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Agneta

Agneta Lamrell är 61 år gammal och bor på Kornvägen 7 i Bålsta. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 33 år och 10 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Agneta

Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Agneta Lamrell?

Vad tjänar Agneta?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Agnetas
Kreditstatus?

Nyfiken på Agnetas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kornvägen 7

Latitud: 59.579352   |   Longitud: 17.501319

Registrerat på adressen


Kornvägen 7
746 34 Bålsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Agneta kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Agneta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Agnetas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Agneta har inga bolagsengagemang


Mer om Agneta


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

61 år (och 14 dagar)

Födelsedag

28 augusti (en lördag om 351 dagar)

Födelsedatum

1965-08-28 (en lördag för 22 294 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 8 år och 351 dagar (en tisdag)

Agneta Lamrell är 61 år gammal och bor på Kornvägen 7 i Bålsta. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 33 år och 10 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 746 34, som är Agnetas bostadsområde, är medelinkomsten 401 648 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,80 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Håbo där Agnetas ingår. Agnetas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Agneta delar bostaden med Rolf Dabo, en 61 årig man. Han flyttade in den 1 september 1993 och har bott där totalt 33 år och 10 dagar. Agneta är gift med Rolf Dabo .

Agneta har namnsdag om 132 dagar och nästa födelsedag inträffar om 351 dagar då hon fyller 62 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 8 år och 351 dagar (en tisdag).

Namnet Agneta är 'Latiniserad form av Agnes'.

Agneta har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Agneta i Sverige Agneta Sjödin i Nacka Strand, Agneta Sjöstedt i Katrineholm och Agneta Ståler Jackson i Enskededalen.

Informationen om Agneta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Agneta Lamrell