7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Erik Kenneth Eriksson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19650909- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 9 september 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Erik Kenneth Eriksson

Förnamn: Erik Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Eriksson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-10-22

Gatuadress: Radbandsvägen 10

Postnummer: 746 96

Postort: Skokloster

Församling: Skoklosters församling (030505)

Kommun: Håbo (0305)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Eriksson är en man på 60 år som bor på Radbandsvägen 10 i Skokloster. Kenneths bostad är en villa på 121 kvm . Där har han bott i 32 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 22 oktober 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Eriksson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Radbandsvägen 10

Latitud: 59.690369   |   Longitud: 17.593763

Registrerat på adressen


Radbandsvägen 10
746 96 Skokloster

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
K. Eriksson Bygg AB Status Aktiv
Ansvarig Erik Kenneth Eriksson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Erik Kenneth Eriksson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 121 kvm

Byggår: 1985

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
K. Eriksson Bygg AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100%

Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 291 dagar)

Födelsedag

09 september (en onsdag om 74 dagar)

Födelsedatum

1965-09-09 (en torsdag för 22 206 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 74 dagar (en söndag)

Kenneth Eriksson är en man på 60 år som bor på Radbandsvägen 10 i Skokloster. Kenneths bostad är en villa på 121 kvm . Där har han bott i 32 år och 248 dagar sedan han flyttade in den 22 oktober 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Kenneths postnummer, 746 96, är medelinkomsten 391 408 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,07 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Kenneth och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Håbo där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Kenneth bor tillsammans med Carita Cecilia Lundquist. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 1 januari 2023 och har bott där totalt 3 år och 177 dagar. Han är inte gift.

På Kenneths nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 74 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 74 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 325 dagar.

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Kenneth har 1 bolagsengagemang ( K. Eriksson Bygg AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Eriksson