7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Naser Sadeghpourmoradi

Årsinkomst: Kolla Nasers lön anonymt

Personnummer: 19650914- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 14 september 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Naser Sadeghpourmoradi

Förnamn: Naser

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sadeghpourmoradi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-02-01

Gatuadress: Östra Köpmansgatan 14 lgh 1141

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 41 från vänster

Postnummer: 444 30

Postort: Stenungsund

Distrikt: Norum

Församling: Norums församling (141502)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Naser Sadeghpourmoradi är en 60 årig man och bosatt på Östra Köpmansgatan 14 lgh 1141 i Stenungsund. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 170 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Naser Sadeghpourmoradi?

Vad tjänar Naser?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nasers
Kreditstatus?

Nyfiken på Nasers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östra Köpmansgatan 14 lgh 1141

Latitud: 58.069008   |   Longitud: 11.818094

Registrerat på adressen


Östra Köpmansgatan 14 lgh 1141
444 30 Stenungsund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Naser kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Naser hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nasers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 47 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Naser har inga bolagsengagemang


Mer om Naser


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 310 dagar)

Födelsedag

14 september (en måndag om 55 dagar)

Födelsedatum

1965-09-14 (en tisdag för 22 225 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 55 dagar (en fredag)

Naser Sadeghpourmoradi är en 60 årig man och bosatt på Östra Köpmansgatan 14 lgh 1141 i Stenungsund. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 170 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Nasers bostadsområde, på postnummer 444 30, är 382 644 kr per år och 2,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Nasers ingår. Nasers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Naser bor tillsammans med 2 personer: Tahereh Alamdar , Fatemeh Sadeghpour Moradi . Naser är gift med Tahereh Alamdar .

Nasers nästa födelsedag är om 55 dagar då han fyller 61 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 55 dagar (en fredag).

Naser har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Naser i Sverige Naser Beygi i Grödinge, Naser Razzazi i Skärholmen och Naser Kakadost i Malmö.

Informationen om Naser kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Naser Sadeghpourmoradi