7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Karola René Utter Magnusson
Årsinkomst: Kolla Karolas lön anonymt
Personnummer: 19650917-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 17 september 1965
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Karola René Utter Magnusson
Förnamn: Karola René
Tilltalsnamn: Karola
Efternamn: Magnusson
Mellannamn: Utter
Folkbokföring
Adressändring: 1965-09-17
Gatuadress: Madkullegatan 13
Postnummer: 461 55
Postort: Trollhättan
Distrikt: Trollhättan
Församling: Trollhättans församling (148801)
Kommun: Trollhättan (1488)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Karola
Karola Utter Magnusson är 60 år gammal och bor på Madkullegatan 13 i Trollhättan. Hennes bostad är en villa på 105 kvm . Där har hon bott i 60 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 17 september 1965. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Karola
Informationen om Karola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Madkullegatan 13
Registrerat på adressen
461 55 Trollhättan
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Karola kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Karola hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Karolas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 105 kvm
Byggår: 1938
Bolagsengagemang | 0 st
Karola har inga bolagsengagemang
Mer om Karola
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 278 dagar)
Födelsedag
17 september (en torsdag om 87 dagar)
Födelsedatum
1965-09-17 (en fredag för 22 193 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 87 dagar (en måndag)
Karola Utter Magnusson är 60 år gammal och bor på Madkullegatan 13 i Trollhättan. Hennes bostad är en villa på 105 kvm . Där har hon bott i 60 år och 278 dagar sedan hon flyttade in den 17 september 1965. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 461 55, som är Karolas bostadsområde, är medelinkomsten 436 724 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,44 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Trollhättan där Karolas ingår. Karolas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.
Karola delar bostaden med Claes Magnusson, en 61 årig man. Han flyttade in den 3 februari 1965 och har bott där totalt 61 år och 139 dagar. Karola är gift med Claes Magnusson .
Karola har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 87 dagar då hon fyller 61 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 87 dagar (en måndag).
Karola har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karola i Sverige Karola Svensson i Falköping, Karola Rönnberg i Rönninge och Karola Lundström i Saltsjö-Boo.
Informationen om Karola kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Karola Utter Magnusson
Var bor Karola?
Hur gammal är Karola?
Karola Utter Magnusson är 60 år gammal och föddes den 17 september 1965. Hon fyller 61 år den 17 september.
Har Karola några bolagsengagemang?
Karola har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Karola några fordon?
Är Karola gift?
Karola är gift med Claes Magnusson.
Vilket telefonnummer har Karola?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Karola.
Vilket stjärntecken har Karola?
Karola har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Karola folkbokförd?
Karola Utter Magnusson är folkbokförd i Trollhättan kommun.
Vilket län tillhör Karola?
Karola Utter Magnusson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Karola?
Karola Utter Magnusson tillhör Trollhättans församling.