7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Lars Gunnar Söderström
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19650920-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 20 september 1965
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Lars Gunnar Söderström
Förnamn: Lars Gunnar
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Söderström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-03-17
Gatuadress: Åkersvägen 8 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 169 59
Postort: Solna
Distrikt: Råsunda
Församling: Solna församling (018401)
Kommun: Solna (0184)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Söderström är en man på 60 år som bor på Åkersvägen 8 lgh 1001 i Solna. Lars bostad är en lägenhet med 1 rum på 33 kvm . Där har han bott i 1 år och 93 dagar sedan han flyttade in den 17 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Åkersvägen 8 lgh 1001
Registrerat på adressen
169 59 Solna
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2017-10-21 (8 år) Ägare Annalena Söderström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-10-21 (8 år) | Annalena Söderström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 33 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1947
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0,2 | 0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 271 dagar)
Födelsedag
20 september (en söndag om 94 dagar)
Födelsedatum
1965-09-20 (en måndag för 22 186 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 94 dagar (en torsdag)
Lars Söderström är en man på 60 år som bor på Åkersvägen 8 lgh 1001 i Solna. Lars bostad är en lägenhet med 1 rum på 33 kvm . Där har han bott i 1 år och 93 dagar sedan han flyttade in den 17 mars 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars postnummer, 169 59, är medelinkomsten 462 474 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.
Lars bor tillsammans med Annalena Söderström. Hon är en 59 årig kvinna som flyttade in den 17 mars 2025 och har bott där totalt 1 år och 93 dagar. På adressen finns en hund (som Lars inte är ägare till). Han är gift med Annalena Söderström .
På Lars nästa födelsedag fyller han 61 år. Den inträffar om 94 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 94 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 53 dagar.
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
AnSo Redovisningstjänst i Sollentuna AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Söderström
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Söderström är 60 år gammal och föddes den 20 september 1965. Han fyller 61 år den 20 september.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat AnSo Redovisningstjänst i Sollentuna AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Annalena Söderström.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Söderström är folkbokförd i Solna kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Söderström tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Söderström tillhör Solna församling.