7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Sven Jerker Åström

Årsinkomst: Kolla Jerkers lön anonymt

Personnummer: 19650928- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 28 september 1965

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Sven Jerker Åström

Förnamn: Sven Jerker

Tilltalsnamn: Jerker

Efternamn: Åström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-11-12

Gatuadress: Norrbackavägen 13

Postnummer: 192 69

Postort: Sollentuna

Distrikt: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jerker

Jerker Åström är 60 år gammal och bor på Norrbackavägen 13 i Sollentuna. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Där har han bott i 4 år och 239 dagar sedan han flyttade in den 12 november 2021. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jerker

Informationen om Jerker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jerker Åström?

Vad tjänar Jerker?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jerkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Jerkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Norrbackavägen 13

Latitud: 59.484432   |   Longitud: 17.901326

Registrerat på adressen


Norrbackavägen 13
192 69 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jerker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jerker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jerkers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 132 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jerker har inga bolagsengagemang


Mer om Jerker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 284 dagar)

Födelsedag

28 september (en måndag om 81 dagar)

Födelsedatum

1965-09-28 (en tisdag för 22 199 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 81 dagar (en fredag)

Jerker Åström är 60 år gammal och bor på Norrbackavägen 13 i Sollentuna. Hans bostad är en villa på 132 kvm . Där har han bott i 4 år och 239 dagar sedan han flyttade in den 12 november 2021. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 192 69, som är Jerkers bostadsområde, är medelinkomsten 459 411 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,51 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Jerkers ingår. Jerkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 145.

Jerker bor tillsammans med 3 personer: Alva Jämting , Lizzy Jämting , Wiktoria Gawronska . Jerker är gift med Lizzy Jämting .

Jerker har namnsdag om 313 dagar och nästa födelsedag inträffar om 81 dagar då han fyller 61 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 81 dagar (en fredag).

Jerker har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jerker i Sverige Jerker Sjöstrand i Helsingborg, Jerker Häggqvist i Gävle och Jerker Ekelund i Vimmerby.

Informationen om Jerker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jerker Åström