7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-28

Osman Said

Årsinkomst: Kolla Osmans lön anonymt

Personnummer: 19651003- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 3 oktober 1965

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Osman Said

Förnamn: Osman

Tilltalsnamn: Osman

Efternamn: Said

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-11-01

Gatuadress: Aspsätravägen 46 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 127 37

Postort: Skärholmen

Distrikt: Skärholmen

Församling: Skärholmens församling (018040)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Osman

Osman Said är en 60 årig man och bosatt på Aspsätravägen 46 lgh 1002 i Skärholmen. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 269 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Osman

Informationen om Osman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Osman Said?

Vad tjänar Osman?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Osmans
Kreditstatus?

Nyfiken på Osmans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aspsätravägen 46 lgh 1002

Latitud: 59.287385   |   Longitud: 17.924667

Registrerat på adressen


Aspsätravägen 46 lgh 1002
127 37 Skärholmen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Osman kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Osman hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Osmans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 100 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1965

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Osman har inga bolagsengagemang


Mer om Osman


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 298 dagar)

Födelsedag

03 oktober (en lördag om 67 dagar)

Födelsedatum

1965-10-03 (en söndag för 22 213 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 67 dagar (en onsdag)

Osman Said är en 60 årig man och bosatt på Aspsätravägen 46 lgh 1002 i Skärholmen. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 100 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 november 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 269 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Osmans bostadsområde, på postnummer 127 37, är 275 714 kr per år och 9,83 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Osmans ingår. Osmans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 196.

Förutom Osman bor också Saadia Mohamed på adressen. Där har hon bott i 1 år och 269 dagar sedan hon först registrerades där den 1 november 2024. Osman är gift med Saadia Mohamed .

Osmans nästa födelsedag är om 67 dagar då han fyller 61 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 157 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 9 år och 67 dagar (en onsdag).

Osman har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Osman i Sverige Osman Reha i Borås, Osman Demir i Norsborg och Osman Osman i Göteborg.

Informationen om Osman kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Osman Said