7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Maryam Ahmad Loo

Årsinkomst: Kolla Maryams lön anonymt

Personnummer: 19651030- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 60 år

Födelsedag: 30 oktober 1965

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Maryam Ahmad Loo

Förnamn: Maryam

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmad Loo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-12

Gatuadress: Tollarevägen 45 B

Postnummer: 132 49

Postort: Saltsjö-Boo

Distrikt: Boo

Församling: Boo församling (018203)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Maryam Ahmad Loo är en kvinna på 60 år som bor på Tollarevägen 45 B i Saltsjö-Boo. Där har hon bott i 1 år och 59 dagar sedan hon flyttade in den 12 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Maryam Ahmad Loo?

Vad tjänar Maryam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Maryams
Kreditstatus?

Nyfiken på Maryams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tollarevägen 45 B

Latitud: 59.301903   |   Longitud: 18.237931

Registrerat på adressen


Tollarevägen 45 B
132 49 Saltsjö-Boo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Maryam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Maryam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Maryam har inga bolagsengagemang


Mer om Maryam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

60 år (och 253 dagar)

Födelsedag

30 oktober (en fredag om 112 dagar)

Födelsedatum

1965-10-30 (en lördag för 22 168 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 9 år och 112 dagar (en tisdag)

Maryam Ahmad Loo är en kvinna på 60 år som bor på Tollarevägen 45 B i Saltsjö-Boo. Där har hon bott i 1 år och 59 dagar sedan hon flyttade in den 12 maj 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Maryams postnummer, 132 49, är medelinkomsten 621 095 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,00 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Maryam och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Maryam ingår. Maryams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 164.

Maryam bor tillsammans med 2 personer: Nasseredin Mohseni , Artin Mohseni . Hon är gift med Nasseredin Mohseni .

På Maryams nästa födelsedag fyller hon 61 år. Den inträffar om 112 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 112 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Maryam har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maryam i Sverige Maryam Axelsson i Örebro, Maryam Metti i Segeltorp och Maryam Al-Ameri i Sollentuna.

Informationen om Maryam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Maryam Ahmad Loo