7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Lajos Ambrus
Årsinkomst: Kolla Lajos lön anonymt
Personnummer: 19651031-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 31 oktober 1965
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 oktober
Stjärntecken: Skorpionen
Telefon: 070-3493369
Namnregistrering
Personnamn: Lajos Ambrus
Förnamn: Lajos
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ambrus
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2009-04-01
Gatuadress: Skomakargränd 2
Postnummer: 332 37
Postort: Gislaved
Distrikt: Gislaved
Församling: Gislaveds församling (066201)
Kommun: Gislaved (0662)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Lajos Ambrus är 60 år och bosatt på Skomakargränd 2 i Gislaved. Där har han bott i 17 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skomakargränd 2
Registrerat på adressen
332 37 Gislaved
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lajos kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lajos hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lajos bostad
Fakta om bostaden
Boarea: 132 kvm
Byggår: 2009
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,3 Vinst (MSEK) 0,2 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 1,3 | 0,2 |
Mer om Lajos
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 243 dagar)
Födelsedag
31 oktober (en lördag om 122 dagar)
Födelsedatum
1965-10-31 (en söndag för 22 158 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 122 dagar (en onsdag)
Lajos Ambrus är 60 år och bosatt på Skomakargränd 2 i Gislaved. Där har han bott i 17 år och 91 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2009. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 332 37, är medelinkomsten 390 012 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,91 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Lajos ingår. Lajos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Lajos bor tillsammans med Katarina Ambrus. Hon har bott på Skomakargränd 2 i totalt 17 år och 91 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 april 2009. Han är gift med Katarina Ambrus .
Lajos fyller 61 år om 122 dagar och har namnsdag om 93 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 9 år och 122 dagar (en onsdag).
Lajos har 1 bolagsengagemang (
Finnveden Naprapati AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lajos i Sverige Lajos Nemeth i Skurup, Lajos Mike i Uppsala och Lajos Hajdu i Uppsala.
Informationen om Lajos kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3493369
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703493369 +46703493369 +4670-3493369 +4670-349 33 69 0703493369 070-3493369 070-349 33 69 070 349 33 69 070 3493369
Vanliga frågor om Lajos Ambrus
Var bor Lajos?
Hur gammal är Lajos?
Lajos Ambrus är 60 år gammal och föddes den 31 oktober 1965. Han fyller 61 år den 31 oktober.
Har Lajos några bolagsengagemang?
Lajos har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Finnveden Naprapati AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lajos några fordon?
Är Lajos gift?
Lajos är gift med Katarina Ambrus.
Vilket telefonnummer har Lajos?
Det telefonnummer som finns registrerat för Lajos är 070-3493369.
Vilket stjärntecken har Lajos?
Lajos har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Lajos folkbokförd?
Lajos Ambrus är folkbokförd i Gislaved kommun.
Vilket län tillhör Lajos?
Lajos Ambrus tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Lajos?
Lajos Ambrus tillhör Gislaveds församling.