7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Lena Christina Öström
Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt
Personnummer: 19651103-
Ålder: 60 år
Födelsedag: 3 november 1965
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 augusti
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Lena Christina Öström
Förnamn: Lena Christina
Tilltalsnamn: Lena
Efternamn: Öström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2006-10-02
Gatuadress: Linjevägen 31 C lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 881 50
Postort: Sollefteå
Församling: Sollefteå församling (228301)
Kommun: Sollefteå (2283)
Län: Västernorrland (22)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lena
Lena Öström är en 60 årig kvinna och bosatt på Linjevägen 31 C lgh 1101 i Sollefteå. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 85 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 oktober 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 270 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Linjevägen 31 C lgh 1101
Registrerat på adressen
881 50 Sollefteå
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2024-02-14 (2 år) Ägare Lena Öström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-02-14 (2 år) | Lena Öström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 85 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
60 år (och 238 dagar)
Födelsedag
03 november (en tisdag om 127 dagar)
Födelsedatum
1965-11-03 (en onsdag för 22 153 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 9 år och 127 dagar (en lördag)
Lena Öström är en 60 årig kvinna och bosatt på Linjevägen 31 C lgh 1101 i Sollefteå. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 85 kvm . Hon flyttade in på adressen den 2 oktober 2006 och har sammanlagt bott där i 19 år och 270 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 881 50, är 401 638 kr per år och 3,13 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollefteå där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.
Förutom Lena bor också Joakim Edholm på adressen. Där har han bott i 19 år och 270 dagar sedan han först registrerades där den 2 oktober 2006. På adressen finns också en hund registrerad som Lena är ägare till. Lena är inte gift.
Lenas nästa födelsedag är om 127 dagar då hon fyller 61 år. Hennes namnsdag är om 50 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 9 år och 127 dagar (en lördag).
Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.
Lena har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsförening Volontären 9 Remsle
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.
Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lena Öström
Var bor Lena?
Hur gammal är Lena?
Lena Öström är 60 år gammal och föddes den 3 november 1965. Hon fyller 61 år den 3 november.
Har Lena några bolagsengagemang?
Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsförening Volontären 9 Remsle . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lena några fordon?
Är Lena gift?
Lena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lena.
Vilket stjärntecken har Lena?
Lena har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Lena folkbokförd?
Lena Öström är folkbokförd i Sollefteå kommun.
Vilket län tillhör Lena?
Lena Öström tillhör Västernorrland.
Vilken församling tillhör Lena?
Lena Öström tillhör Sollefteå församling.